شلدون ادلسون – سود ۱.۲ میلیارد دلاری حامی یهودی ترامپ در هفته

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۸-۰۹-۳۰

سود کلان شلدون ادلسون از توئیت ترامپ

شلدون ادلسون، میلیاردر یهودی حامی دولت دونالد ترامپ و حزب جمهوری خواه، در مدت زمان یک هفته ۱.۲ میلیارد دلار سود کرد. سود کلان این میلیادر یهودی تا حد زیادی به دلیل یک توئیت رئیس جمهور آمریکا به دست  آمده است. طبق اخبار رسیده از منابع خبری مختلف، در دسامبر سال جاری، یک هفته ۱.۲ میلیارد دلار به ثروت شلدون ادلسون، حامی مالی بزرگ دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، اضافه شد.

افزایش ۸ درصدی سهام شرکت لاس وگاس سندز

سهام شرکت لاس وگاس سندز  شلدون ادلسون، از ۶ تا ۱۲ دسامبر سال جاری هشت درصد افزایش یافت. این افزایش، مجوب شد که ظرف یک هفته، ۱.۲ میلیارد دلار به ثروت این کازینودار ۸۶ ساله اضافه شود. کل ثروت ادلسون، به ۴۰ میلیارد دلار رسید.

هشدار ادلسون در منطقه ماکائو چین

نزاع تجاری آمریکا و چین، به درآمد‌های ادلسون در منطقه ماکائو چین، آسیب پذیر کرده بود.. این درآمد‌ها در نوامبر گذشته در مقایسه با سال قبل، شاهد کاهش ۸.۵ درصدی بود. درآمد‌های حاصل از ماکائو، دو سوم درآمد‌های لاس وگاس سندز در ربع سوم سال را تشکیل داد..ادلسون در ماه آگوست به رئیس جمهور آمریکا تماس گرفت و به او درباره تاثیرات جنگ تجاری با چین هشدار داد.ه بود.

سود کلان و نجومی شلدون ادلسون در ماه جاری به دلیل توئیت ترامپ بوده است و از این بابت باید از ترامپ تشکر کند. پس از اینکه ترامپ درباره نزدیک شدن آمریکا به امضای توافق تجاری با چین توئیت کرد، قیمت سهام لاس وگاس سندز در ۱۲ دسامبر چهار درصد افزایش یافت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
26 − 15 =


اخبار

سینما و هنر

جهان