شهرداری ارومیه – دستگیری شهردار دیگری در ارومیه به اتهام فساد مالی

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۱۰-۰۱

دستگیری یکی از شهرداران مناطق ارومیه

چند وقت پیش یکی از کارمندان شهرداری ارومیه که سمت شهردار یک منطقه از این شهر را داشت، دستگیر شد. حالا یکی از اعضای شورای شهر ارومیه تایید کرده است که شهردار منطقه دیگری از این شهر نیز به اتهام مالی دستگیر شده است. حجت‌الاسلام محمد خلیل‌پور در این رابطه گفت: امیدواریم که تمامی افرادی که مرتکب فساد مالی می شوند توسط اداره اطلاعات دستگیر  شده و از ادارات و سازمان ها جمع آوری گردند.

شهرداری ارومیه - دستگیری شهردار دیگری در ارومیه به اتهام فساد مالی

شهرداری ارومیه – دستگیری شهردار دیگری در ارومیه به اتهام فساد مالی

فساد مالی در شهرداری ارومیه

روز هجدهم آذر ماه امسال بود که یکی از شهرداران مناطق ارومیه دستگیر شده بود. سخنگوی شورای شهر ارومیه حسین پناهی در این مورد گفته است: در گذشته هم دستگیری هایی در این شهر اتفاق افتاده بود و این بار هم برخورد قضایی لازم با شهردار یکی از مناطق شهری صورت گرفت.

رییس شورای شهر ارومیه هم در مورد موج اول دستگیری ها در این شهر گفت: متاسفانه ساخت و ساز در مناطق مختلف شهری موجب بروز مشکلات زیادی نه تنها در شهر ارومیه که در تمام کشور شده است. از آنجا که این ساخت و سازها منافع زیادی برای سازنده ها و برخی افراد در بعضی سازمان ها از جمله شهرداری دارد، فساد مالی فراوانی نیز در این مورد صورت می گیرد. حسین بخشایشی در پایان اضافه کرد: موضوع این گونه تخلفات در زمینه ساخت سازهای شهری، باید به صورت بنیادی و ریشه ای در شهر ما و در سطح کشور حل شود. شورای شهر ارومیه هم در پی حل این مشکل با ارائه یک طرح تفصیلی و یک طرح جامع جدید است تا بتواند نواقص موجود را مرتفع نماید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 − 27 =


اخبار

سینما و هنر

جهان