الکس – دستگیری سرکرده بزرگترین باند قاچاق دختران ایرانی به خارج

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۲-۳۰

انهدام  بزرگترین باند قاچاق دختران ایرانی به خارج

الکس، سرکرده بزرگترین باند قاچاق دختران ایرانی به خارج ازکشور با همکاری اینترپل در مالزی  بازداشت شده است. به گفته پلیس این فرد با نام مستعار «الکس» را به کشور منتقل کرده است. به گفته پلیس الکس سه سال مشغول قاچاق دختران ایرانی بود و در این مدت فعالیت او از سوی پلیس رصد می شد.علاوه بر الکس، تمام افراد این باند در داخل و خارج کشور نیز بازداشت شده اند.

نام الکس اولین بار در مهرماه سال ۹۶ رسانه ای شد که دادگاه متهمان یک پرونده قاجاق دختران  را به صد سال حبس محکوم کرد. این باند هشتصد دختران ایرانی را به دبی و مالزی قاچاق کرده بودند؛ در آن زمان اعلام شد که بر سر شبکه این  باند متواری و در خارج از کشور است . پس از آن در مستند «پول و پورن» زوایایی از نحوه فعالیت این شبکه رونمایی و گفته شد که نام اصلی او شهروز سخنوری است. در این مستند گفته شد که الکس از آمریکا و دبی اخراج شده بود؛ مادر الکس که ساکن آمریکا است با اون همکاری می کرد.

الکس – سرکرده بزرگترین باند قاچاق دختران ایرانی

فعالیت‌های مجرمانه و ضد ملی این گروه تبهکار در تمام مدت ٣ سال تحت رصد اطلاعاتی نیروی انتظامی قرار داشت و این نهاد پس از انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی و هماهنگی‌های لازم با پلیس اینترپل، الکس، سرکرده این باند جنایتکار را در مالزی دستگیر و به کشور منتقل کرد.دستگیری نفر اول باند قاچاق دختران ایرانی، تمام افراد این باند در داخل و خارج کشور نیز طی یک عملیات اطلاعاتی توسط پلیس امنیت عمومی ناجا دستگیر و تحویل مراجع قضائی شده‌اند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
6 + 30 =


اخبار

سینما و هنر

جهان