شکایت از اپل – برادر بزرگترین قاچاقچی تاریخ از اپل شکایت کرده است

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۳-۱۳

درخواست غرامت

شکایت از اپل توسط روبرتو اسکوبار، برادر پابلو اسکوبار معروف بسیار خبر ساز شده است. برادر بزرگتریم و ثروتمندترین قاچاقچی تاریخ بشر پس از هک شدن گوشی آیفونش از شرکت اپل رسما شکایت کرده است. گوشی او هنگام برقراری تماس تصویری از راه فیس تایم، هک شده است. حالا روبرتو از شرکت بزرگ آمریکایی شکایت کرده و درخواست غرامتی دو میلیارد و ششصد میلیون دلاری نموده است.

شکایت از اپل - برادر بزرگترین قاچاقچی تاریخ از اپل شکایت کرده است

برادر بزرگترین قاچاقچی تاریخ از اپل شکایت کرده است

 

خرید و سپس شکایت از اپل

روبرتو برادر بزرگتر پابلو اسکوبار است. او در دادخواست خود اظهار داشته ماه آوریل گذشته به یکی از فروشگاه های اپل در شهر مدلین کلمبیا مراجعه کرده و به توصیه فروشنده یک آیفون ایکس خریداری نموده است. او اظهار داشته به فروشنده گفته بوده که به یک گوشی نیازمند است که قابل هک شدن نباشد. فروشنده هم او را قانع کرده که آیفون ایکس، امن‌ترین تلفن همراه موجود در بازار است.

حالا در کمتر از یکسال پس از استفاده از این آیفون، گوشی او هک و پیام تهدید آمیزی نیز از سوی فردی به نام دیه گو برایش ارسال شده است. اسکوبار پیش از این نیز در سال های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۴ تهدید به مرگ شده بود.

او حالا از اپل شکایت کرده و غرامتی سنگین درخواست نموده چرا که مدعی است باید برای حفظ سلامتش و در امان ماندن از استرس های شدید مدتی مخفی شود.

کلاهبرداری

روبرتو که گویی او هم در راهی مشابه برادر مشهورش طی مسیر می کند، پیش از این هم در اخبار تکنولوژی حضور داشته است. او سال گذشته شروع به ثبت سفارش برای فروش تلفن همراهی نمود که مدعی بود ساخت خودش است. گوشی که او ادعای تولید آنها را داشت در واقع نوعی آیفون بازسازی شده با روکش طلا بود که باقیمتی پایین به فروش می رسید. اما بسیاری از متقاضیان اعلام کردند هرگز گوشی موبایلی که پولش را پرداخت کرده بودند برایشان ارسال نشده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
24 − 1 =


اخبار

سینما و هنر

جهان