شکایت پرسپولیس از برانکو – شکایتی سوری برای دلخوشی هواداران

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۸-۱۲-۲۷

در پشت اعلام شکایت چه نهفته است؟

شکایت پرسپولیس از برانکو . فسخ یک طرفه قرارداد از سوی برانکو همواره موضوع بحث و حاشیه بوده است.حالا هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تهران اعلام کرده است که این باشگاه از برانکو به این دلیل شکایت خواهد کرد.نکته جالب این است که بیش از ده روز از اعلام رای فیفا برای پرونده برانکو و پرسپولیس می گذرد.این باشگاه اگر شکایتی داشت باید بسیار زودتر دست به کار می شد.بسیاری از کارشناسان برای این باورند که طرح این مسئله و اعلام شکایت از ایوانکوویچ تنها برای دلخوش کردن هواداران این باشگاه بوده است.

شکایتی سوری برای دلخوشی هواداران

شکایتی سوری برای دلخوشی هواداران

شکایت پرسپولیس از برانکو

همانطور که گفته شد با توجه به زمانی که از اعلام رای فیفا گذشته است،بعید به نظر می رسد که این طرح دعاوی به جایی برسد.در واقع پرسپولیسی ها باید زودتر از این اقدام می کردند.گفته می شود در آخرین جلسه هیئت مدیره این باشگاه که حاصل آن برکناری مدیر روابط‌ عمومی و در پی آن استعفای مدیرعامل بود؛سر این موضوع بحث وجود داشته است.هیئت مدیره از انصاری فرد توضیح خواسته اند که چرا از برانکو شکایتی به عمل نیامده است.با توجه به فسخ یک طرفه قرارداد باید از او شکایت می شده است.بنابراین هیئت مدیره تصمیم گرفتند که هر چه سریع تر از این مربی کروات به فیفا شکایت کنند.

ایوانکوویچ در پرسپولیس

حضور برانکو در پرسپولیس همراه با خاطرات خوش زیادی بوده است.او چهار سال در این باشگاه و محبوب هواداران بود.اما سرانجام به دلیل عدم دریافت مطالباتش به صورت یک طرفه قرارداد را فسخ و تهران را ترک نمود.سپس از باشگاه پرسپولیس به فیفا شکایت کرد.فیفا هم پرسپولیس را محکوم شناخت.این باشگاه باید مبلغ یک میلیون و ۵۵ هزار یورو غرامت به برانکو بپردازد.

نظر شما در این رابطه چیست؟آیا طرح این شکایت واقعی است؟یا تنها ابزاری است برای به دست آوردن دل هواداران پرشمار این باشگاه ؟

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
22 − 7 =


اخبار

سینما و هنر

جهان