صادرات مرغ – ممنوعیت صادرات مرغ تا اطلاع ثانوی

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۸-۱۸

ممنوعیت صادرات مرغ از آبان ماه تا اطلاع ثانوی

صادرات مرغ تا اطلاع ثانوی ممنوع شد. ستاد تنظیم بازار کشور در راستای کنترل بازار مرغ و جلوگیری از روند افزایشی قیمت آن در توافق انجام شده بین وزارت صمت و وزارت جهاد کشاورزی تصمیم بر ممنوعیت صادرات مرغ از اول آبان ماه تا اطلاع ثانوی گرفت.

در جلسه اخیر ستاد تنظیم بازار همچنین تصویب شد با توجه به روند صعودی قیمت گوشت قرمز و تقاضای انجمن صنفی گاوداران در خصوص اختصاص فضای مناسب برای عرضه گوشت گرم با قیمت مناسب قرار شد کمیته‌ای تشکیل شود.

صادرات مرغ – ممنوعیت صادرات مرغ تا اطلاع ثانوی

این کمیته با مسئولیت دبیرخانه تنظیم بازار و با حضور نمایندگان سازمان‌های حمایت، میادین میوه و تره بار شهرداری تهران، اتحادیه و انجمن ذیربط در خصوص در اختیار گذاشتن بارانداز و فضای مناسب توسط سازمان میادین میوه و تره بار جهت عرضه گوشت گرم اقدام شود.

فروش و عرضه لاستیک‌های سنگین وارداتی

 ستاد تنظیم بازار همچنین تصویب کرد که  مشابه قبل  فروش و عرضه لاستیک‌های سنگین وارداتی با ارز ۴۲۰۰ تومانی با قیمت تمام شده طبق محاسبات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و از طریق سامانه جامع تجارت با حواله سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان‌ها؛ انجام شود.
همچنین مقرر شد لاستیک‌های سواری تولید شده با مواد اولیه ارز نیمایی، در چارچوب ضوابط سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، مشروط بر اینکه تولید و فروش آن (زنجیره توزیع) در سامانه جامع تجارت ثبت شود، راساً توسط واحدهای تولیدی قیمت گذاری گردند.
عدم رعایت ثبت اطلاعات فروش در سامانه جامع تجارت مصداق تخلف عرضه خارج از شبکه بوده و دستگاه‌های نظارتی مکلفند با متخلفین برخورد قانونی کنند.
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 − 7 =


اخبار

سینما و هنر

جهان


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0