صدهزار دلار گم شده در پرسپولیس – مدیر برنامه ای که جیبش را پر کرده است!

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۸-۲۷

صدهزار دلار گم شده در پرسپولیس

صدهزار دلار گم شده در پرسپولیس و ماجرای جالب آن به این شرح است که در زمان مدیرعاملی آقای حمیدرضا گرشاسبی،بازیکن این تیم فرناندو گابریل مبلغی حدود ۱۲۰ هزار دلار از باشگاه طلبکار بود.

این پول با درخواست این بازیکن به مدیر برنامه های ایرانی‌اش پرداخت شد تا از طریق او به دستش برسد،اما این شخص فقط حدود ۱۸ هزار دلار از این پول را به گابریل داد که کمتر از ۲۰ درصد از طلب او بوده است!

۱۰۲ هزار دلار مفقودی در واقع به عنوان مبلغی که این فرد از گابریل طلبکار بوده است به او پرداخت نشده و به جیب مدیر برنامه رفته است!

نامه به فیفا

گابریل برزیلی در همین خصوص نامه ای به فیفا ارسال کرد. البته بخش دیگری از مطالبات این بازیکن در دو قسط به او چرداخت خواهد شد تا باشگاه پرسپولیس از تبعات انضباطی بدهی به گابریل در امان بماند.

اما هنوز چیزی در حدود ۲۳ هزار دلار از مطالبات گابریل باقی مانده و مدیران فعلی پرسپولیس در تلاش برای تسویه با این بازیکن و جلب رضایت او هستند.در اینجا لازم به ذکر است که مدیران فعلی باشگاه پرسپولیس رابطه خوبی با گابریل دارند.

صد هزار دلار مفقود شده و تحریم های دردسر ساز

چندی قبل نامه ای از طرف مسئولان باشگاه پرسپولیس به فیفا ارسال شد با این مضمون که بدهی پرسپولیس به فرناندو گابریل از محل مطالبات باشگاه از فیفا پرداخت گردد.

هرچند این راه به نظر راه و روش معقول و خوبی برای حل این مشکل میرسید. اما به دلیل مشکلات تحریم و مسائل دیگری که وجود دارد فیفا با این درخواست موافقت نکرده است. و با این اوصاف مدیران فعلی باشگاه پرسپولیس باید به دنبال راه دیگری برای حل این مشکل باشند.

جالب ترین نکته این ماجرا همان صد هزار دلار گم شده است که هنوز تکلیفش مشخص نیست و سرنوشت این دلارهای بی زبان در هاله ای از ابهام است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
26 + 4 =


اخبار

سینما و هنر

جهان