حمله به یک توریست در شمال کشور

  • توسط مدیر
  • ۱۳۹۸-۰۵-۱۶
توریست المانی

ضرب و شتم توریست دوچرخه سوار آلمانی در ایران

ضرب و شتم توریست: طبق گزارشات خبری رسیده یک توریست آلمانی که قصد سفر در ایران را داشت مورد حمله سارقین قرار گرفته است. این دوچرخه سوار که در تاریخ ۲ مرداد وارد ایران شده است با گذر از شهر های متعددی به شهر نشتا رود رسیده است که در این محل این فاجعه به وقوع پیوسته است.

با توجه به اظهارات این جوان هفت نفر به زور دوچرخه و وسایل او را از وی گرفته و در قبال مقاومت او، او را مورد ضرب و شتم قرار داده اند. متاسفانه این جوان از ناحیه چشم به شدت آسیب دیده و فک او نیز شکسته است.

طبق گزارش نیروی انتظامی این هفت نفر دستگیر و بلافاصله روانه زندان شدند و جوان دوچرخه سوار نیز بلافاصله به تهران جهت مداوا اعضام گردیده است. در حال حاضر این جوان در بخش VIP بیمارستان خاتم الانبیا بوده و تحت نظر پزشکان متخصص این بیمارستان می باشد.

با توجه اخبار رسیده مادر این جوان نیز در حال آمدن به ایران برای رسیدگی به اوضاع فرزند خود می باشد و بیان داشته که این جوان به تازگی از بند سرطان رهایی یافته است و برای این به مسافرت با دوچرخه پرداخته بود.

لازم به ذکر است که از این قبیل اخبار در اقصی نقاط جهان به گوش می رسد ولی در این مرز و بوم شنیدن چنین خبر هایی بسیار ناگوار و ناخوشایند می باشد و برای جلوگیری از سو استفاده دشمنان فرهنگ این ملت پویشی جهت اعلام حمایت از این جوان تشکیل خواهد شد تا با ابراز تاسف و همدردی این فاجعه را التیام بخشیم.

علاقمندان به شرکت در این پویش تقاضا می گردد تا با ورود به صفحه توییتر این جوان ابراز تاسف و همدردی خود را با این جوان اعلام نمایند تا دفاعی از فرهنگ غنی این مرز و بوم نماییم.

Tweeter

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
20 + 12 =


اخبار

سینما و هنر

جهان