طرح جدید مجلس یازدهم – نگاهی به «طرح اقدام متقابل شهید سلیمانی»

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۱۰-۱۵
طرح جدید مجلس یازدهم - متن کامل طرح اقدام متقابل شهید سلیمانی

طرح جدید مجلس یازدهم

هیات رئیسه مجلس  طرح جدید مجلس یازدهم را به عنوان «طرح اقدام متقابل شهید سلیمانی» اعلام وصول کرد. در آستانه سالگرد شهادت شهید قاسم سلیمانی طرح اقدام متقابل ایران در برابر ترور شهید قاسم سلیمانی در صحن علنی روز چهارشنبه ۱۰ دی ماه اعلام وصول شد که در بخشی از آن آمده است:

اقدام خصمانه آمریکا در ترور شهید سلیمانی و پذیرش رسمی مسئولیت آن تنها یکی از مصادیق اعمال تروریستی آمریکا است که در منطقه در حال اجراست و جز با خروج کامل آن از منطقه در همه زمینه‌های اقتصادی، نظامی، سیاسی و فرهنگی متوقف نخواهد شد. راهبرد جمهوری اسلامی ایران مبنی بر اخراج آمریکا از منطقه که صراحتاً توسط مقام معظم رهبری بیان شده است (۳۱ /۴/ ۱۳۹۹) به عنوان انتقام مناسب با این اقدام تروریستی اجرا خواهد شد.

طرح جدید مجلس یازدهم - متن کامل طرح اقدام متقابل شهید سلیمانی

طرح جدید مجلس یازدهم – متن کامل طرح اقدام متقابل شهید سلیمانی

همچنین در این طرح آمده است نیروهای قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مجاز است در راستای مبارزه با تروریسم از محل منابع خود نسبت به پرداخت جوایز به افراد یا گروه‌های که در برخورد با عوامل دخیل در ترور سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی یا اخراج آمریکا از منطقه نقش دارند اقدام نماید.

یک درصد از درآمد حاصل از صادرات بخش دولتی به عراق پس از وصول به این امر اختصاص می‌یابد. در ماده ۵- این طرح نیز دولت” مکلف  به ایجاد ترتیباتی برای  نابودی رژیم غاصب صهیونیستی تا سال ۱۴۲۰” شده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 + 29 =


اخبار

سینما و هنر

جهان