طلا – قفل طلای رامبد جوان شکسته شد!

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۲-۱۵
قفل طلای رامبد جوان شکسته شد!

شکستن قفل اکران آنلاین

تعطیلی سینماها به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور، تهیه کنندگان را به فکر اکران آنلاین انداخت. پس از خروج، طلا دومین فیلم بود که روی اکران آنلاین رفت. فیلیمو و نماوا دو شرکت معتبر و مهمی هستند که نمایش آنلاین فیلم ها توسط آنها انجام می گیرد. اما متاسفانه باز هم قانون شکن ها نسخه های این فیلم ها را برای دانلود رایگان قرار داده اند.

 قفل طلای رامبد جوان شکسته شد!

قفل طلای رامبد جوان شکسته شد!

نسخه غیر قانونی طلا

نسخه غیر قانونی فیلم خروج خیلی زود پس از قرار گرفتن روی این دو پلتفرم وارد بازار قاچاق شد. نسخه غیر قانونی طلا هم تنها دو روز پس از اکران آنلاین راهی بازار غیر قانونی شد. البته قاچاق فیلم ها برای اچ بی او و نتفلیکس هم رخ می دهد اما نکته ای که بازار غیر قانونی فیلم ها در کشور ما را متمایز می کند، فروش اکانت های هک شده از فیلیمو و نماوا است. شعار جالبی هم برای این کار ناپسند در نظر گرفته شده: در آشوب، دلخوشی جز خندیدن و فیلم دیدن نداریم، پس نباید برای آن هم پولی پرداخت کنیم!

بسته شدن چهار سایت

روابط عمومی ساترا خبر داده ۴ سایتی که اقدام به پخش فیلم طلا به تهیه کنندگی رامبد جوان و محمد شایسته کرده بودند، فورا شناسایی و مسدود شده اند. پیش تر این اقدام برای سایت هایی که فیلم خروج را هم غیر قانونی منتشر کرده بودند صورت گرفته بود. البته هنوز تعداد زیادی از کانال ها و گروه های تلگرامی اقدام به پخش غیر قانونی این فیلم ها می نمایند. امیدواریم مراجع قضایی و انتظامی به این موضوع رسیدگی جدی نمایند تا دوباره این عمل تکرار نشود.

طبق معیارهای سنجش تعداد تماشاگر در شبکه خانگی ( حداقل ۲٫۵ بیننده به ازای هر بلیت، دسترسی ۸ ساعته و امکان تماشای خانوادگی)، مجموع تماشاگران فیلم طلا در ۲ پلتفرم نماوا و فیلیمو را حداقل ۱۲۵ هزار نفر در ۴۸ ساعت ابتدایی اکران آنلاین تخمین زده اند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
4 + 3 =


اخبار

سینما و هنر

جهان