طناز طباطبایی – برنده سیمرغ بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم شنای پروانه

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۱-۲۳

طناز طباطبایی در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر

طناز طباطبایی بازیگر زن فیلم شنای پروانه در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر موفق شد برنده جایزه ی سیمرغ بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم شنای پروانه شود. شنای پروانه به تهیه کنندگی رسول صدر عاملی و نویسندگی و کارگردانی محمد کارت توانسته بود به این دوره از جشنواره راه پیدا کند. طناز طباطبایی بازیگر نقش پروانه در فیلم شنای پروانه در این بخش از مسابقه با خانم ها لیلا زارع (برای فیلم خون شد)، مینو شریفی پور ( برای فیلم درخت گردو) ، سمیرا حسن‌ پور برای فیلم (سه‌کام حبس) ، باران کوثری برای فیلم (عامه‌پسند) و ستاره پسیانی برای فیلم (من می‌ترسم) رقابت کرده بود.

برنده سیمرغ بهترین بازیگر نقش مکمل زن

سخنرانی طناز طباطبایی پس از دریافت سیمرغ

بازیگر نقش پروانه در فیلم سینمایی شنای پروانه پس از دریافت جایزه ی خود عنوان کرد: «خدارا شکر. آقای رسول صدرعاملی سال ۸۳ من با فیلم شما به سینما ورود کردم و امروز سیمرغم را برای تهیه کنندگی فیلم شما می گیرم. جای جواد عزتی خالی است. برای او آرزوی بهترین اتفاقات را می‌ کنم. از محمد کارت بی‌نهایت سپاسگزارم . این سیمرغ ماحصل یک گروه درجه یک است که همه عین خواهر و برادر پشت هم ایستادند تا فیلم شکل بگیرد. به فیلمم افتخار می کنم. ما مثل یک حلقه به هم وصل بودیم این حاصل تلاش جمعی است.».

او در ادامه افزود:

«از فیلم دیگرم خورشید تشکر می کنم. از آقای مجیدی آموختم کودکان این فیلم قلب من بودند.از مردمم تشکر می‌ کنم چرا که هر بار از تشویق آن‌ ها انگیزه گرفتم. پدر و مادرم مشوق های من بودند. دست آن‌ ها را می‌ بوسم و این سیمرغ را به آن‌ ها تقدیم می‌ کنم.».

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
13 − 13 =


اخبار

سینما و هنر

جهان