عرفان خان – فوت بازیگر پرآوازه هندی به علت سرطان

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۲-۱۰

فوت بازیگر پرآوازه هندی به علت سرطان

عرفان خان بازیگر مشهور و بین المللی سینمای بالیوود امروز در ۵۳ سالگی درگذشت. خبرها حاکی از آن بود که او روز سه شنبه به علت عفونت روده در بیمارستانی در بمبئی بستری شده است. از همان دیروز خبرهایی مبنی بر فوت او به گوش می رسید. هر چند این اخبار در ابتدا تکذیب شدند، اما در نهایت امروز سخنگوی این بازیگر با انتشار بیانیه ای خبر فوت او را به گوش هوادارانش رساند.

عرفان خان - فوت بازیگر پرآوازه هندی به علت سرطان

عرفان خان – فوت بازیگر پرآوازه هندی به علت سرطان

عرفان خان و بیماری

سال ۲۰۱۸ بود که این بازیگر مشهور در توییتر از ابتلای خود به تومور اندوکرین خبر داد. این بیماری نادر بر عملکرد سلول های غدد برون ریز تاثیر می گذارد. عرفان خان همچنین در توییتی خطاب به هوادارانش نوشته بود: زندگی من در طی پانزده روز گذشته تبدیل به داستانی پر از تعلیق شده است. زمانی که به دنبال داستان های نادر می گشتم، هرگز تصور نمی کردم  یک بیماری نادر و کمیاب پیدا کنم. وی از طرفدانش درخواست کرد درباره بیماری او شایعه پراکنی و گمانه زنی نکنند. او اعلام کرده بود خودش همه چیز را با آنها به اشتراک خواهد گذاشت. اما باید منتظر اعلام نهایی تشخیص پزشکان در مورد وضعیت سلامتیش باشد.

او تنها دو ماه پس از مشخص شدن نتایج بیماریش در نامه ای سرگشاده تجربیات تلخ خود در مبارزه با سرطان را توضیح داد. از میزان دردی که متحمل می شد و نارضایتی از زندگی گفت. طرفداران پرشمارش در سراسر جهان هم از او حمایت  و برایش آرزوی بهبودی کردند.

عرفان خان به مدت یکسال برای درمان در بیمارستانی در لندن بستری بود. وی در فوریه ۲۰۱۹ به کشورش هند بازگشت. او در طول دوره حرفه ای و حضور خود در سینما در حدود ۶۷ فیلم نقش آفرینی کرد؛ که از معروف ترین آنها می توان به میلیونر زاغه نشین و پارک ژوراسیک اشاره کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 + 27 =


اخبار

سینما و هنر

جهان