عصر جدید – برنامه احسان علیخانی در گیر و دار کرونا بزرگترین ضربه را خورد!

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۲-۱۲

کرونا عامل توقف عصر جدید شد

عصر جدید برنامه استعدادیابی با اجرای احسان علیخانی در حال ساخت و ضبط بود که با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی کشور مواجه شد. علیخانی درباره این مشکل توضیح داد: «ویروس کرونا بزرگ ترین ضربه را به ضبط و تولید «عصر جدید» زده است . اما حتما سلامتی تماشاگر و شرکت کننده و عوامل، مهم ترین موضوع است. با شیوع این ویروس و ابلاغ وزارت بهداشت ، ضبط ما متوقف شد و هر چیزی که شما خواهید دید، چه مرحله ی راستی آزمایی و چه مسابقه ی اصلی، در اواخر دی ماه و اوایل بهمن ماه ضبط شده است.».

عصر جدید و کرونا

توضیحات احسان علیخانی درباره توقف عصر جدید

احسان علیخانی با انتشار ویدیویی به مخاطبان عصر جدید گفت: «من خیلی عذرخواهی میکنم. اما تقصیر ما نیست. خیلی از تماشاگران و طرفداران پر و پا قرص عصر جدید، حدود چندین هزار نفر ثبت نام کرده بودند که بیان و روی صندلی های عصر جدید بنشینند و تماشاگر اجرای بچه های مملکت روی این صحنه باشند. تموم اون چیزی که دارید نگاه می کنید در مرحله راستی آزمایی و مرحله پذیرش، همه را در انتهای دی ماه و اوایل بهمن ضیط کردیم. ما در کل بهمن ماه فقط شش قسمت را با حضور داوران و تماشاگران ضیط کردیم و مواجه شدیم با ویروس کرونا و دستورالعمل وزارت محترم بهداشت. توصیه شبکه، نگرانی ما که نزدیک هزار نفر بیان در این صحنه تماشاگر بنشینند و شرکت کننده ها و خدایی نکرده سلامت شما به خطر بیفته. برای همین فعلا ضبط را متوقف کردیم تا ببینیم چی میشه.».

توصیه های علیخانی

وی در ادامه ضمن دعوت مردم به آرامش گفت: «خواهش میکنم نترسین. وحشت نکنین اما حتما جدی بگیرید و مراعات کنید. اگر کار خاصی هم ندارید بیرون از خونه نیاین. انشالله که این ماجرا زودتر حل بشه.»

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
11 − 6 =


اخبار

سینما و هنر

جهان