علی کریمی – اگر پخش زنده بود با کمال میل می‌پذیرفتم

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۰۹

از مهران مدیری ممنونم

علی کریمی دعوت حضور دردورهمی را قبول نکرد. ستاره سابق تیم ملی فوتبال ضمن تشکر از مهران مدیری شرط حضور در برنامه دورهمی را  پخش زنده عنوان کرد. علی کریمی دلیل تصمیمش را زنده نبودن برنامه و صحبت‌های مهران مدیری و برخی میهمانان در مورد سانسورهای آن دانست و اعلام کرد از آقای مدیری به خاطر دعوت‌شان به برنامه دورهمی خیلی تشکر می‌کنم. از قول میهمان‌های برنامه و خودشان شنیدم که بخش‌هایی از بعضی برنامه‌ها سانسور می‌شود. به هر حال اگر برنامه‌شان پخش زنده بود با کمال میل می‌رفتم.

سانسور صحبت‌های میهمانان در برنامه دورهمی

علی کریمی دعوت حصور در دورهمی را قبول نکرد

کریمی اعلام کرده به دلیل سانسور صحبت‌های میهمانان در برنامه دورهمی حاضر به شرکت در این برنامه نیست. کریمی بعد از حضور در برنامه نود عادل فردوسی‌پور، در هیچ برنامه تلویزیونی دیگری حاضر نشده است.

وی مشکلی با حضور در تلویزیون ندارد ولی موضوع سانسور باعث شده که  دعوت مهران مدیری برای حضور در برنامه دورهمی را نپذیرد. در این خصوص گفته است: «از آقای مدیری به خاطر دعوت‌شان خیلی تشکر می‌کنم. از طریق دوستان مشترک‌مان در جریان این دعوت و ابراز محبت‌شان قرار گرفتم. البته از قول میهمان‌های برنامه و خودشان شنیدم که بخش‌هایی از بعضی برنامه‌ها سانسور می‌شود. به هر حال اگر برنامه‌شان پخش زنده بود با کمال میل می‌رفتم.»

دورهمی مجموعه تلویزیونی با اجرا و کارگردانی مهران مدیری است که از ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ در شبکه نسیم شروع به پخش کرد و تاکنون پنج فصل از این برنامه پخش شده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
23 + 9 =


اخبار

سینما و هنر

جهان