غیبت ظریف – وزیر امور خارجه به دلیل کسالت در جلسه امروز کمیسیون حاضر نشد

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۱۱-۲۷

علت غیبت ظریف در جلسه کمیسیون امنیت ملی

ابوالفضل عمویی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره غیبت ظریف در جلسه امروز کمیسیون اعلام کرد: وزیر امور خارجه که قرار بود درباره تدابیر و اقدامات انجام شده برای بازگشت شرکای برجامی در کمیسیون توضیحاتی ارائه دهد، به دلیل کسالت در کمیسیون حاضر نشد.

غیبت ظریف - وزیر امور خارجه به دلیل کسالت در جلسه امروز کمیسیون حاضر نشدغیبت ظریف - وزیر امور خارجه به دلیل کسالت در جلسه امروز کمیسیون حاضر نشد

 وزیر امور خارجه به دلیل کسالت در جلسه امروز کمیسیون حاضر نشد

«ابوالفضل عمویی» در تشریح نشست روز یکشنبه کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به خبرنگاران گفت: مهمان مدعو امروز کمیسیون وزیر امور خارجه بود که قرار بود عملکرد، تدابیر و اقدامات انجام شده درخصوص بازگشت شرکای برجامی به برجام تحلیل و بررسی شود. ولی به دلیل کسالت، ایشان در این جلسه حضور نیافتند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در نشست امروز کمیسیون تحولات داخلی و بین المللی با حضور اعضا بحث و بررسی شد.

روز گذشته نیز رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه سوم اسفند ماه نظارت‌های آژانس در قالب پروتکل الحاقی و برجام قطع خواهد شد، گفت: نظارت‌های پادمانی و در چارچوب ان‌ پی‌ تی باقی می‌ماند.

ذوالنوری با اشاره به اظهارات برخی کشورها برای اضافه شدن به برجام گفت: کشورهای منطقه که ادعا برای حضور در مذاکرات آتی را داشته‌اند ادعای بیخودی است و برجام ربطی به آنها ندارد و حق مداخله به این موضوع را ندارند؛ برجام یک قرارداد بین ۴ بعلاوه یک است نه کسی به آن اضافه می‌شود نه تعهدات ما اضافه می‌شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
21 − 16 =


اخبار

سینما و هنر

جهان