فردوسی پور – ساخت برنامه فوتبالی برای شبکه نمایش خانگی

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۱۷
فردوسی پور - ساخت برنامه فوتبالی برای شبکه نمایش خانگی

خداحافظی طولانی از تلویزیون

عادل فردوسی پور بیشتر از ۲۰ سال محبوب ترین مجری تلویزیون کشور بود. برنامه تولیدیش برای سال ها هیچ رقیبی از نظر میزان محبوبیت نداشت. اما ناگهان ورق برگشت. او ممنوع التصویر شد. برنامه محبوبش تعطیل شد و با فروش دکور برنامه تمام امیدها برای بازگشت او به یاس تبدیل شد. حالا محبوب ترین مجری صدا و سیما را فقط از طریق صدایش آن هم در نریشن های برنامه فوتبال ۱۲۰ می توان دنبال نمود.

فردوسی پور - ساخت برنامه فوتبالی برای شبکه نمایش خانگی

فردوسی پور – ساخت برنامه فوتبالی برای شبکه نمایش خانگی

دیدارهای کوتاه

پس از قطع پخش برنامه ۹۰، عادل را گاهی در زمین های فوتبال و فوتسال، گاهی در دانشگاه و کلاس های درس و گاهی هم در جشن امضای کتاب هایش دیده ایم. البته که با شیوع ویروس کرونا همین دیدارهای کوتاه هم لغو شده اند. حالا همه تشنه دیدار او هستند و تنها دلخوشی جوانان علاقمند به فوتبال و فردوسی پور در برنامه تولیدی او در شبکه ورزش و شنیدن صدای او خلاصه شده است.
سال گذشته که عادل متوجه شد امیدی به بازگشت برنامه ۹۰ نیست دست به تولید برنامه اینترنتی کلاسیکو زد. برنامه ای که به بهانه دیدار دو تیم بزرگ رئال مادرید و بارسلونا تولید شد. استقبال فراوان از این برنامه ایده جدیدی را به ذهن این تهیه کننده خلاق برنامه های ورزشی آورد.

بازگشت فردوسی پور

گفته می شود قرار است برنامه ای جدید تولید شود و از شبکه نمایش خانگی پخش شود. هر چند این اواخر او با جریانات فوتبال داخل کشور کاری نداشته است، و فعالیتش محدود به شبکه ورزش و فوتبال های خارجی بوده؛ اما حالا او قصد دارد با برنامه ای مختص فوتبال های داخلی برگردد. قرار است در این برنامه جدید مانند ۹۰ به صورت هفتگی تولید برنامه نماید و دقیقا همان سبک را دنبال کند. از آنجا که رقیبی جدی هم برای چنین برنامه ای در تلویزیون وجود ندارد، احتمال بسیار بالایی دارد که باز هم فردوسی پور موفق شود. البته که ابتدا باید منتظر فروکش کردن ویروس کرونا و بازگشت ورزش و فوتبال به حالت عادی بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
13 + 26 =


اخبار

سینما و هنر

جهان