فرهنگسرای اشراق میزبان صد دانه یاقوت – جشنواره انار در تهران

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۸-۲۶

فرهنگسرای اشراق میزبان صد دانه یاقوت

فرهنگسرای اشراق میزبان صد دانه یاقوت در شهر تهران است.نهمین جشنواره انار «صد دانه یاقوت» با هدف گسترش و تقویت خودباوری و عزت ملی با شعار «سلامت خانواده و رونق تولید» در سال رونق تولید با هدف معرفی میوه انار و مشتقات آن به عامه مردم، مشخصات گیاه انار و همچنین خواص و فواید آن ،حمایت از تولیدکنندگان این میوه و حذف واسطه ها با هدف رونق گرفتن کسب و کار باغداران انار و ایجاد فضایی مفرح جهت اوقات فراغت خانواده های تهرانی با مشارکت شهرداری منطقه ۴ و البته چند شرکت خصوصی در شرف اجراست.

بخش های متنوع جشنواره

این جشنواره در بخش‌های مختلفی از جمله میوه انار و مشتقات آن،نمایشگاه فرش ،صنایع دستی و سوغات استان های مختلف کشوربرگزار خواهد شد. همچنین برنامه‌های فرهنگی هنری متنوعی تدارک دیده شده است که منجر به آشنایی تهرانی ها با ویژگی های  فرهنگی هنری اقوام مختلف، صنایع دستی و کارهای هنری و سوغات نواحی مختلف ایران خواهد شد.

زمان برگزاری

این جشنواره از روز چهارشنبه ۲۹ آبان به مدت ۱۸ روز در فرهنگسرای اشراق از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۲ برگزار خواهد شد..

رضا دوستعلی مدیر فرهنگی هنری منطقه ۴ و رئیس فرهنگسرای اشراق اظهار کرد: با توجه به استقبال عمومی از هشت دوره قبلی این جشنواره و همینطور مشارکت بسیار خوب باغداران و تولید کنندگان انار نهایت تلاش کارمندان فرهنگسرای اشراق بر این است که جشنواره ای در خور مردم و تولیدکنندگان این میوه بهشتی برگزار شود.

شهروندان محترم و علاقمند تهرانی میتوانند برای حضور در افتتاحیه این جشنواره روز چهارشنبه ۲۹ آبان ماه ساعت ۱۵ به فرهنگسرای اشراق واقع در فلکه دوم تهرانپارس، انتهای خیابان جشنواره مراجعه فرمایند.

همچنین علاقه‌مندان به شرکت در این گردهمایی جذاب میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۷۷۳۲۶۷۷۷ و ۷۷۳۲۳۷۷۷ تماس بگیرند و یا به نشانی eshragh.farhangsara.ir مراجعه کنند.

اندیشمند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
13 + 5 =


اخبار

سینما و هنر

جهان