فروشگاه افق کوروش – گرانفروشی اجناس و اهانت به مشتریان

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۲۸
فروشگاه افق کوروش - گرانفروشی اجناس و اهانت به مشتریان

حمله و اهانت به مشتریان در غیاب مامورین تعزیرات

در روزهای کرونا و بی ثباتی قیمت ارز، بازرسی بیشتری از فروشگاه ها و قیمت اجناس در آنها نیاز است. به تازگی گزارش های منفی فراوانی از فروشگاه افق کوروش به گوش می رسد. هر چند این فروشگاه شعار «همواره تخفیف» را یدک می کشد، اما اکثر کالاهای موجود در آن قیمت های بالاتری نسبت به بازار دارند. به نظر می رسد به همین دلیل است که عکس گرفتن از اجناس در این فروشگاه ممنوع شده است.

فروشگاه افق کوروش - گرانفروشی اجناس و اهانت به مشتریان

فروشگاه افق کوروش – گرانفروشی اجناس و اهانت به مشتریان

عدم بازرسی از فروشگاه افق کوروش

یکی از مشتریان این فروشگاه زنجیره ای اظهار کرده است: می خواستم تصویر یکی از کالاهای این فروشگاه را برای فرزندم ارسال کنم تا او هزینه را به صورت آنلاین بپردازد. کارمند فروشگاه در همین لحظه سر رسید و با بی ادبی می خواست گوشی را از من بگیرد! او در پاسخ اعتراض من شروع به بی احترامی کرد و مرا از فروشگاه به بیرون انداخت. سایر کارمندان نیز شروع به فحاشی نمودند و مدام تکرار  می کردند که استفاده از تلفن همراه و عکاسی از کالاها در این فروشگاه ممنوع است.

حالا سوال اینجاست چطور مدیران یک فروشگاه به کارمندان خود اختیارات یک ضابط قضایی را داده اند تا اقدام به ضبط گوشی تلفن مشتری کنند؟ چطور گرفتن عکس از اجناس و قیمت های آنها در این مکان ممنوع است؟ آیا بازرسین تعزیرات حکومتی قصد ورود به این موضوع را ندارند؟ یک فروشگاه زنجیره ای به وضوح هر چه تمام تر دست به گران فروشی زده است و اقدامات امنیتی لازم را نیز برای حفظ اسرار خود به کار می برد. اما سازمان مربوطه هیچگونه رسیدگی به این امر نمی کند.

گرانفروشی های دائمی

با توجه به گزارشات مردمی، این فروشگاه داستان درازی در گران فروشی دارد. برای هفته های متوالی است که مردم از قیمت بالای اجناس در افق کوروش شکایت دارند. همچنین فیلم های زیادی نیز از رفتار بد کارکنان این فروشگاه تهیه شده است. گویی اعتراض به قیمت کالا در این فروشگاه جوابی جز حمله و فحاشی ندارد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 − 15 =


اخبار

سینما و هنر

جهان