فصل جدید خندوانه – تولید فصل جدید خندوانه

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۸-۰۵
تولید فصل جدید خندوانه

بازگشت رامبد جوان به شبکه نسیم

فصل جدید خندوانه در راه است. این خبر را مجری و کارگردان این مجموعه تایید کرده است. رامبد جوان در یک لایو در صفحه اینستاگرامش توضیح داد که ضبط این برنامه هنوز شروع نشده است. اما گروه تولید در تلاش است تا شرایط مناسب برای ضبط و پخش را فراهم آوردند. جوان گفت: با رعایت تمام پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی به سختی در حال کار و فعالیتیم و خسته شده ایم. تولید برنامه در شرایط کرونایی کاری بسیار طاقت فرسا است.

تولید فصل جدید خندوانه

تولید فصل جدید خندوانه

ماجرای مهاجرت رامبد جوان

شانزدهم فروردین ماه آخرین باری بود که خندوانه به صورت زنده روی آنتن تلویزیون رفت. پس از آن شایعات زیادی هم منتشر شد مبنی بر اینکه این برنامه برای همیشه تمام شده و سری جدیدی از آن هرگز تولید نخواهد شد. همچنین بسیاری خبر می دادند که رامبد جوان از ایران رفته و به کشور دیگری مهاجرت کرده است. جوان در این رابطه گفته است: یک سال است که به کشورم برگشته ام. اما هنوز بسیاری باور دارند که من و خانواده ام در ایران نیستیم. باید بگویم ما اینجاییم و جایی نرفته ایم.

همچنین او در ادامه صحبت در مورد پیش تولید خندوانه در فصل جدید، اضافه کرد: خنداننده شو مسابقه بزرگی است که در فصل جدید هم قصد ادامه دادن آن را داریم. بنابراین فراخوانی صادر خواهیم کرد تا متقاضیان و علاقمندان را با خبر نماییم.

زمان پخش فصل جدید خندوانه

رامبد جوان همچنین گفته است ضبط برنامه به زودی شروع خواهد شد. اما مدیر شبکه نسیم در رابطه با زمان پخش این برنامه گفته از آنجا که در مورد محل فیلمبرداری هنوز مشکلی وجود دارد زمان دقیقی برای پخش معین نشده است. او افزود: محل ضبط همان لوکیشن قبلی است اما باید یکسری هماهنگی ایجاد شود تا دکورهای برنامه آماده شوند. او پیش از این تاریخ پخش فصل جدید را اسفند ماه امسال اعلام کرده بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 − 22 =


اخبار

سینما و هنر

جهان