فصل دوم – آغاز ضبط و پخش مجموعه عصر جدید

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۱۸
فصل دوم - آغاز ضبط و پخش مجموعه عصر جدید

آغاز و ضبط و پخش برنامه استعدادیابی

احسان علیخانی تهیه کننده و مجری برنامه استعداد یابی شبکه سوم سیما از آغاز ضبط و پخش فصل دوم برنامه عصر جدید خبر داد. علیخانی گفته است پس از پایان مرحله مقدماتی، اولین قسمت از فصل دوم را روز اول تیرماه ضبط کردیم. این قسمت قرار است شنبه و یکشنبه آینده پخش شود.

فصل دوم - آغاز ضبط و پخش مجموعه عصر جدید

فصل دوم – آغاز ضبط و پخش مجموعه عصر جدید

رعایت پروتکل های بهداشتی در فصل دوم

علیخانی در مورد ضبط قسمت های جدید گفت: با توجه به افزایش شیوع ویروس کرونا و اجباری شدن استفاده از ماسک در کشور، ضبط این برنامه هم در شرایط جدیدی انجام می شود. در همین راستا جلسه بعدی ضبط که چهارشنبه و پنجشنبه همین هفته (امروز و فردا) خواهد بود، با تعداد تماشاچی کمتری انجام می گیرد. استودیوی فصل دوم برنامه ظرفیتی حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ نفر را داراست. با این حال از امروز حدود ۱۵۰ شرکت‌کننده به استودیو وارد می‌شوند. همچنین حضور در سالن حتما مشروط به استفاده از ماسک خواهد بود.

تهیه کننده بزرگترین برنامه استعدادیابی کشور در ادامه افزود: با وجود کرونا کار بسیار سخت است. اگر شرایط به همین صورت ادامه داشته باشد، ما باید ضبط برنامه را بدون حضور تماشاگران ادامه دهیم. هرچند که در این مدت تمامی موارد بهداشتی را رعایت نموده ایم. حتی برای داوران نیز ماسک هایی در نظر گرفته شده که هنگام نزدیک شدن به شرکت کننده ها و یا عوامل از آنها استفاده کنند.

در قسمت های جدید از تمام شرکت کننده ها تست کرونا گرفته می شود. جواب این تست ها هم در کمتر از ۸ ساعت به دست عوامل می رسد.

پخش فصل جدید برنامه

فصل دوم برنامه پرمخاطب عصرجدید شنبه ها و یکشنبه ها ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه سیما صورت خواهد گرفت. در این مرحله از این مسابقه دیگر داوران حق انتخاب ندارند. در هر اجرا دو نفر باقی می مانند که با انتخاب مردم مشخص می شود چه کسی راهی نیمه نهایی خواهد شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
22 − 22 =


اخبار

سینما و هنر

جهان