فغانی هم از ایران می رود

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۶-۱۷

فغانی در حال مهاجرت به استرالیا

فغانی سرشناس ترین داور بین المللی فوتبال کشور طی اطلاعیه ای از مهاجرت خود به کشور استرالیا به قصد ادامه تحصیل فرزندان و ادامه زندگی خود و خانواده اش خبر داد.

به گزارش خبرگزاری های داخلی کشور آقای فغانی بعد از مسابقات جام جهانی بوده که تصمیم به چنین کاری گرفته و به گفته خود او دلیل این کار فقط ایجاد شرایط مناسب جهت حضور بیشتر در کنار خانواده خود می باشد.

وی به خبرنگاران گفته که تحصیل در خارج از کشور خواسته فرزندانش بوده و آن ها می خواهند در جای دیگری تحصیل نمایند. وی با بیان این موارد گفته است که اولویتش تحصیلات فرزندانش می باشد.

ادامه فعالیت داوری

فغانی در این رابطه هم گفت در صورتی که بتوانم داوری خواهم کرد ولی در تمامی بازی های بین المللی به نام کشورم ایران سوت خواهم زد. وی ادامه داد امید دارد که بتواند با توجه به شرایطش در لیگ استرالیا داوری کند.

او شرایط خود را با ریاست فدراسیون کشور جناب آقای مهدی تاج مطرح نموده و وی نیز با این عمل فغانی موافق بوده است.

یک عضو از کمیته داوران فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی در رابطه با این اقدام فغانی که نامش هم نخواسته فاش شود، اعلام داشت که این داور بین المللی می تواند باز هم در فوتبال ایران داوری کند.

وی همچنین گفت که رفتن فغانی از ایران ربطی به موارد و حاشیه های داوری وی در فوتبال ایران ندارد. آخرین مسابقه ای که فغانی در ایران در آن سوت خواهد زد بازی استقلال تهران و فولاد خوزستان خواهد بود.

به نظر می رسد این رفتن ها کماکان ادامه دارد و باید دید پس از فغانی با آن همه سابقه و افتخاراتی که در ایران و توسط ایران و با حمایت مردم ایران جمع کرده است، منجمله داوری در میادینی همچون جام ملت ها، جام جهانی، جام باشگاه های جهان، نوبت کدام چهره مشهور ایرانی می باشد که پس از سال ها زحمات ایران(هرچند کم) و صرف هزینه های زیاد از ایران برود!!!

اندیشمند

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
14 + 2 =


اخبار

سینما و هنر

جهان