فوتبال برتر – کپی ناموفق و ناشیانه از ۹۰ که جواب نداد

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۸-۱۰-۰۲
فوتبال برتر - کپی ناموفق و ناشیانه از 90 که جواب نداد

فوتبال برتر

فوتبال برتر نام برنامه ای تلویزیونی است که می خواست جای ۹۰ را در شبکه سه سیما پر کند.در این مطلب به میزان محبوبیت و موفقیت این برنامه تلویزیونی می پردازیم.این برنامه به تهیه‌کنندگی مهدی هاشمی و اجرای محمد حسین میثاقی روی آنتن می رود.و به بررسی حواشی و اتفاقات فوتبال ایران می‌پردازد. هنوز ۹۰ در حال پخش بود که فوتبال برتر هم روی آنتن رفت.اما شنیده می شد که برنامه عادل دچار تکرار شده و دیگر جذابیت گذشته را ندارد!ادعا می شد عادل باید برنامه اش را به روز کند.و فوتبال برتر به عنوان برنامه به روز شده روی آنتن رفت.

در غیاب ۹۰

زمانی که پخش برنامه ۹۰ متوقف شد،گمان می شد تعداد بینندگان برنامه جدید با مجری جوان و جدید بیشتر خواهد شد.حالا بعد از چندین ماه از قطع پخش ۹۰ می خواهیم ببینیم این برنامه چطور عمل کرده است.در غیاب رقیب سرسخت و کهنه کاری مثل ۹۰ باز هم این برنامه نتوانست راه ورود به خانه های فوتبال دوستان را پیدا کند.۹۰ به دلیل حضور عادل فردوسی پور برنامه ای مجری محور بود.برنامه میثاقی هرگز چنین موقعیتی را پیدا نکرد.میثاقی به عنوان یک گزارشگر میدانی نتوانست در  استودیو عملکرد خوبی داشتته باشد.که البته این بزرگترین عامل شکست این برنامه هم هست.

فوتبال برتر - کپی ناموفق و ناشیانه از 90 که جواب نداد

فوتبال برتر – کپی ناموفق و ناشیانه از ۹۰ که جواب نداد

یک کپی ناشیانه

با برنامه فوتبال برتر سعی شد حاصل تجربیات و زحمات عادل فردوسی پور را بدون حضور او به شیوه ای نوین ارائه دهند.حاصل اما یک کپی ناشیانه از برنامه موفق ۹۰ است که هرگز جذابیت برنامه فردوسی پور را ندارد.روزبعد از پخش ۹۰ همه جا صحبت از مباحث مطرح شده در این برنامه بود.این برنامه به روز شده هرگز چنین تاثیری روی مردم نداشته است.

۹۰ جذاب

حقیقت این است که اگر در ۹۰ هیچ اتفاق جنجالی یا خاصی هم رخ نمی داد،مردم تا لحظه آخر پای تلویزیون ها می نشستند.فوتبال برتر هرگز چنین شوقی را در بیننده ایجاد نمی کند.مجری این برنامه هم قادر نیست تا بیننده را ترغیب به نشستن پای تلویزیون کند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
18 − 7 =


اخبار

سینما و هنر

جهان