فوت ۷۹ بیمار کرونایی – آمار کرونا در ۲۴ ساعت گذشته

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۱۱-۱۳

جدیدتترین آمار کرونا در کشور

طبق آخرین آمار وضعیت کرونا در کشور، فوت ۷۹ بیمار کرونایی جدید از روز گذشته تا کنون گزارش شده است. سیما سادات لاری ، سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز امروز ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۶ هزار و ۵۹۷ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۸۱۷ نفر از آنها بستری شدند.

 سخنگوی وزارت بهداشت در ادامه افزود:مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به یک میلیون و ۴۲۴ هزار و ۵۹۶ نفر رسید.متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۷۹ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۵۸ هزار و ۳۸ نفر رسید.

لاری گفت: خوشبختانه تاکنون یک میلیون و ۲۱۶ هزار و ۳۰۵ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.
سخنگوی وزارت بهداشت بیان داشت: ۳۸۹۶ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.تا کنون ۹ میلیون و ۳۴۰ هزار و ۲۵۹ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

وضعیت کرونا در سایر شهرستان‌ها

فوت 79 بیمار کرونایی - آمار کرونا در 24 ساعت گذشته

فوت ۷۹ بیمار کرونایی – آمار کرونا در ۲۴ ساعت گذشته

لاری در خصوص وضعیت شهرستان های مختلف  افزود: بر اساس آخرین تحلیل ها، ۱۸ شهرستان کشور در وضعیت نارنجی، ۱۲۴ شهرستان در وضعیت زرد و ۳۰۶ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.
لاری در خاتمه یادآور شد: شهرستان های نارنجی در استان های شمال و شامل آمل، بابل، بابلسر، بهشهر، تنکابن، جویبار، چالوس، رامسر، ساری، فریدونکنار، قائمشهر، محمودآباد، نکا، نور و نوشهر در مازندران و صومعه سرا، رودسر و لاهیجان در گیلان هستند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
4 + 16 =


اخبار

سینما و هنر

جهان