فیلم سینمایی «خون شد» – بهترین فیلم مسعود کیمیایی شد.

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۱-۲۸

نقطه نظرات در پیرامون فیلم سینمایی مسعود کیمیایی

فیلم سینمایی «خون شد» ساخته مسعود کیمیایی علاوه بر اینکه جایزه بهترین فیلم در سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر را دریافت کرد، توانست عنوان بهترین فیلم مسعود کیمیایی در چند سال اخیر را از دیدگاه یک عده از آن خود کند. مسعود کیمیایی کارگردانی است که قبلا فیلم های مهمی همچون: «قیصر»، «داش آکل»، «سرب»، «سربازهای جمعه»، «گوزن ها» و غیره را ساخته بود این بار با پروژه سینمایی جنجال برانگیزی همچون “خون شد ” در مرکز واکنش ها و نقدها قرار گرفت. این فیلم کیمیایی با وجود حواشی و اتفاقاتی که پیرامون آن شکل گرفته بود اما توانست عنوان بهترین فیلم جشنواره فجر و بهترین اثر مسعود کیمیایی را به خود بگیرد و بیشترین توجه ها و نقدها و بازخوردها را از آن خود کند.

بهترین فیلم کیمیایی

بازیگران و عوامل فیلم

بازیگران: سعید آقاخانی، سیامک انصاری، لیلا زارع، نسرین مقانلو، هومن برق‌ نورد، سیامک صفری و …  نویسنده و کارگردان: مسعود کیمیایی، تهیه‌کننده: جواد نوروزبیگی، مدیریت فیلم برداری: علیرضا زرین‌ دست، سرمایه‌ گذار و مجری طرح: محمد صادق رنجکشان.

علیرضا زرین دست مدیر فیلمبرداری این پروژه ی آقای کیمیایی درباره بازی سعید آقاخانی در این پروژه سینمایی گفت: «سعید آقاخانی در «خون شد» بازی بسیار خوبی دارد که می‌ توانست مورد توجه منتقدان و همچنین جشنواره فیلم فجر قرار بگیرد.».

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 + 17 =


اخبار

سینما و هنر

جهان