فیلم معکوس – اولین تجربه کارگردانی پولاد کیمیایی در آستانه اکران در سینماها

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۸-۱۳

اکران فیلم معکوس ساخته پولاد کیمیایی

فیلم معکوس به کارگردانی پولاد کیمیایی در سی آبان ماه در سینماها روی پرده ی اکران خواهد رفت. معکوس با تهیه کنندگی مسعود کیمیایی و سرمایه گزاری محمد خوشنام ساخته شده و پخش آن بر عهده ی ” فیلم آفرین” است. از جمله بازیگران این فیلم  بابک حمیدیان، شهرام حقیقت‌ دوست، لیلا زارع، با حضور اکبر زنجان‌ پور، پروانه معصومی، علیرضا کمالی نژاد و سیاوش طهمورث هستند که در این پروژه ایفای نقش نموده اند. معکوس در ژانر اکشن ساخته شده است و داستان آن درباره ی یک مسابقه ی اتومیبیل رانی قانونی است.

پولاد کیمیایی پسر تهیه کننده ی فیلم  معکوس

پولاد کیمیایی پسر مسعود کیمیایی از کارگردانان قهار کشورمان است. وی فیلم معکوس را که به تهیه کنندگی پدرش ساخته شده است کارگردانی نموده است. معکوس در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور پیدا کرد.

بیوگرافی

پولاد کیمیایی در ۲۳ تیر ۱۳۵۹ در تهران متولد شد. از فیلم هایی که پولاد کیمیایی در آن ایفای نقش کرده است میتوان از این موارد نام برد: خفگی، قاتل اهلی، گشت ارشاد، صفر، متروپل، بوی گندم، جرم، به هدف شلیک کن، زندگی با چشمان بسته، محاکمه، رییس، صحنه جرم ، ورود ممنوع، سربازهای جمعه، اعتراض، فریاد، سلطان، تجارت، سرب و …

 

رابطه پولاد کیمیایی و پدر

وی که فرزند مسعود کیمیایی است در رابطه با تاثیر پذیری خود از پدرش می گوید: «من و پدرم دو جور مختلف زندگی کردیم و دو عقیده متفاوت داریم؛ و قهرمان سینمای کیمیایی بودن خودش بزرگ‌ترین فرصت است، چون این فرصت آرزوی خیلی از ستارگان سینماست اما برای من در جاهایی هم فرصت‌ های زیادی را گرفته. قهرمان سینمای کیمیایی شدن برای من راه طولانی و سختی بود از سرب و تجارت سلطان تا رئیس و حکم و محاکمه در خیابان و جرم، رسیدن به این نقطه خیلی سخت بود. من در «جرم» خودم را شایسته سیمرغ می‌دانستم ولی این اتفاق نیفتاد اما درس بزرگی برای من بود و استقلالم را بیشتر کرد.»

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
5 − 4 =


اخبار

سینما و هنر

جهان