فیلم مغز استخوان – فیلم اجتماعی مهم در جشنواره فیلم فجر

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۱-۱۷

فیلم مغز استخوان ساخته حمیدرضا قربانی

فیلم مغز استخوان به کارگردانی حمیدرضا قربانی و تهیه کنندگی حسین پورمحمدی در جشنواره امسال فیلم فجر توانست حضور یابد و امیدوار است که بتواند جایزه ی این دوره از جشنواره را از آن خود کند. نشست خبری فیلم مغز استخوان دیروز چهارشنبه شانزدهم بهمن ماه در پردیس با ملت با خضور عوامل فیلم برگزار شد.

 

صحبتهای کارگردان مغز استخوان در نشست خبری این فیلم

حمیدرضا قربانی کارگردان این فیلم گفت: «وقتی خواستم فیلم دوم را شروع کنم تصمیم گرفتم با نویسنده ماهری کار کنم که فرد قصه‌ گو تری باشد. من نگاه آقای زرنگار را دوست داشتم .برای کار چندین طرح وجود داشت اما در نهایت به این طرح رسیدیم. کارهای قبلی‌ او را دنبال کرده بودم و برای نگارش فیلمنامه صحبت کردیم. کار و فضای ذهنی او را دوست داشتم و چند ماه برای رسیدن به این قصه صحبت کردیم و از نتیجه قصه هم راضی هستم. قصه ما قابلیت این را داشت که نزدیک به آن نقش باشد. وقتی به نوید برای ایفای این نقش فکر کردم احساسم این بود که می‌ تواند از عهده آن بر بیاید و ما تلاش کردیم از نقش قبلی او دور باشد که فکر می‌ کنم این اتفاق افتاده است.».

پریناز ایزدیار: «فیلمنامه مغز استخوان را بسیار دوست داشتم!»

پریناز ایزدیار یکی از بازیگران این فیلم سینمایی در این نشست خبری حضور داشت و درباره نقش  «بهار» توضیح داد: «یک بازیگر وقتی فیلمنامه ای می خواند و از آن خوشش می آید و می پذیرد آن را بازی کند، باید طبق همان چیزی که نوشته شده است پیش رود. درست نیست بگوییم همه نقش های من مغموم و مردد است. بلکه باید بگوییم چرا ژانرهای متفاوت نداریم و فیلمنامه های متفاوتی نوشته نمی شود. فیلمنامه «مغز استخوان» را بسیار دوست داشتم و تمام سعی خود را کردم بهترین را ارائه دهم. من برای نقش بهار همه کار کردم.».

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 − 7 =


اخبار

سینما و هنر

جهان