فیلم نقطه کور با بازی گلشیفته فراهانی در فرانسه اکران شد – داستان این فیلم

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۸-۰۶

اکران فیلم نقطه کور

فیلم نقطه کور: گلشیفته فراهانی هنرپیشه ایرانی با انتشار خبری در شبکه اجتماعی خود آغاز اکران فیلم سینمایی نقطه کور را در سینماهای فرانسه اعلام کرد. کارگردانان مشترک این فیلم پاتریک ماریو برنارد و پیر ترویدیک هستند. گلشیفته فراهانی در نقطه کور نقش نوازنده جوانی به نام الهام را بازی می کند که نابینا است. الهام درگیر رابطه عاشقانه با دومنیک می شود و تنها فردی است که این مرد نامرئی را به خوبی درک می کند. این هنرمند ایرانی با انتشار پیامی در شبکه های اجتماعی خود، از اکران این فیلم در سینماهای فرانسه خبر داد. «نغمه های عرب» و «داکا» سایر فیلم هایی است که گلشیفته فراهانی اخیرأ در آنها بازی کرده است و در آینده نزدیک اکران می شود.

داستان نقطه کور 

نقطه کور درباره مردی به نام دومینیک است. این مرد بصورت غیرمنتظره ای صاحب توانایی نامرئی کردن خود می شود. ولی این موضوع را از سایرین پنهان می کند. هر چند که چنین قدرتی در ابتدا بسیار لذتبخش است و زندگی او را دگرگون می کند ولی در ادامه مشکل ساز می شود. این قدرت، دوستی ها و روابط عاشقانه او را تحت تأثیر قرار می دهد.  بازیگران اصلی این فیلم ژان کریستف فولی و ایزابل کر هستند. فیلمنامه نقطه کور را پاتریک ماریو برنارد براساس طرحی از امانوئل کریر نوشته است. اکران فیلم در تاریخ شانزدهم اکتبر در شهرهای مختلف فرانسه آغاز شده است.

خروج گلشیفته از کشور و زندگی هنری وی در هالیوود

گلشیفته فراهانی پس از خارج شدن از ایران در زمینه خوانندگی نیز فعالیت کرد و ترانه‌ هایی نظیر سکوت، جستجوی سرنوشت و جز تو را اجرا کرد. خروجش از کشور و حضور در فرش قرمز این فیلم هالیوودی دیگر راهی برای بازگشت او باقی نگذاشت. او در حال حاضر ساکن کشور فرانسه است. بازیگر ‌محبوبش جانی دپ می باشد و معتقد است او نابغه بازیگری است بازی نیکول کیدمن را نیز دوست دارد. گلشیفته می گوید آرزو دارد با رخشان بنی اعتماد کار کند. در سال ۱۳۹۱ عکس های غیرمتعارف گلشیفته در مجله مادام فیگارو توسط عکاس فرانسوی منتشر شد این عکس ها کمتر از دو روز بیش از ۴۰ میلیون بازدید گرفت.این عکس ها موجب اعتراض خیلی از مردم به وی شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
7 + 16 =


اخبار

سینما و هنر

جهان