فیلم هری پاتر – فیلم و سریال جدید هری پاتر در راه است

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۱۲-۲۶
فیلم هری پاتر - فیلم و سریال جدید هری پاتر در راه است

ساخت ادامه مجموعه پرطرفدار

از آخرین قسمت فیلم هری پاتر بیش از ۱۰ سال می گذرد. در این مدت بارها و بارها نمایش هایی از این مجموعه روی صحنه تئاتر اجرا شده است. این نمایش ها عموما به وقایع دو دهه بعد از داستان های هاگوارتز می پردازند. داستان Harry Potter and the Cursed Child از جایی آغاز می شود که ۱۹ سال از داستان Harry Potter and the Deathly Hallows می گذرد، جایی که هری پاتر اکنون پدری در دهه چهارم زندگی خود است.

حالا خبر رسیده کمپانی برادران وارنر (که حقوق مربوط به نمایشنامه دو قسمتی هری پاتر را نیز در اختیار دارد) تصمیم به ساخت نسخه ای سینمایی از این داستان گرفته است. روز گذشته مدیر WarnerMedia در جمع سرمایه گذارانش از برنامه های خود برای توسعه دنیای جادوگری در استدیوی برادران وارنر و HBO Max گفت.

فیلم هری پاتر - فیلم و سریال جدید هری پاتر در راه است

فیلم هری پاتر – فیلم و سریال جدید هری پاتر در راه است

فیلم هری پاتر

جیسون کیلار در مورد این داستان و شخصیت اصلیش گفت: یکی از محبوب ترین فانچایزرها چیز کوچکی به نام هری پاتر است. ما بسیار خوشحالیم که امکان همکاری با نویسنده ای مثل جی کی رولینگ را داریم؛ و من معتقدم که لذت و پتانسیل زیادی در این همکاری وجود دارد.

همچنین وبسایت هالیوود ریپورتر خبری در مورد ساخت سریالی از داستان های هری پاتر برای HBO Max منتشر کرده است. البته کمپانی برادران وارنر هنوز این خبر را به صورت رسمی تایید نکرده است. این وبسایت همچنین خبر داده است که صحبت هایی هم در مورد توسعه یک فرانچایز تجاری جدید بر اساس نمایشنامه Harry Potter and the Cursed Child در کمپانی وارنر در حال انجام است.

لازم به ذکر است کلیه حقوق مربوط به داستان و شخصیت های هری پاتر متعلق به نویسنده و خالق این آثار جی کی رولینگ و کمپانی برادران وارنر می باشد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
22 + 12 =


اخبار

سینما و هنر

جهان