قبر رایگان – واگذاری یک طبقه قبر رایگان به شهروندان تهرانی

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۱۰-۲۲
قبر رایگان - واگذاری یک طبقه قبر رایگان به شهروندان تهرانی

واگذاری یک طبقه قبر رایگان به شهروندان

یک طبقه قبر رایگان به شهروندان واگذار می گردد. روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س) اعلام کرد: واگذاری یک طبقه قبر رایگان به شهروندان در صورت درخواست همچنان در دستور کار بهشت زهرا(س) قرار دارد و این سازمان به طور متوسط در سال ١٥ هزار قبر رایگان برای دفن متوفیات به شهروندان تهرانی اختصاص می دهد.

 روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س) در پی انتشار خبر قبر ۴۰۰ میلیونی و مقبره ٥ میلیاردی ضمن تکذیب چنین اخباری اعلام کرد: تصویب لایحه قیمت گذاری قبور یکی از اقدامات مهم و شایسته و قابل توجه شورای اسلامی شهر تهران در سالهای اخیر بوده که به صورت شفاف قیمت قبور و خدمات بهشت زهرا(س) به تصویب شورای اسلامی شهر تهران رسیده است و بر اساس تعرفه های مصوب شورای اسلامی شهر تهران که بیشترین آن بیست میلیون تومان و کمترین آن رایگان است، دریافت می شود.

هزینه های خدمات در بهشت زهرا(س)

واگذاری یک طبقه قبر رایگان به شهروندان در صورت درخواست همچنان در دستور کار سازمان بهشت زهرا(س) قرار دارد و این سازمان به طور متوسط در سال ١٥ هزار قبر رایگان برای دفن متوفیات به شهروندان تهرانی اختصاص می دهد. هزینه های خدمات در بهشت زهرا(س) نیز تابع همین ضوابط و قوانین مصوب شورای اسلامی شهر تهران است.

قبر رایگان - واگذاری یک طبقه قبر رایگان به شهروندان تهرانی

 واگذاری یک طبقه قبر رایگان به شهروندان تهرانی

سازمان بهشت زهرا(س)  بر کذب بودن اینگونه اخبار و گزارش ها که با هدف جلب مخاطب و بالارفتن بازدید سایت‌ها تنظیم و منتشر می‌شود تاکید کرد.

همچنین سازمان بهشت زهرا(س) به شهروندان گرامی و مردم آگاه و فهیم تهران یادآوری می کند به هیچ عنوان به اینگونه اخبار و گزارش ها توجه نکرده و مراقب سود جویی و کلاهبرداری برخی افراد بوده و در ارتباط با قیمت قبور فقط مرجع رسمی سازمان بهشت زهرا(س) است.

 

سخت‌ترین شرایط کاری پرسنل بهشت زهرا (س)

سازمان بهشت زهرا (س) در حال حاضر ۱۱ ماه است که در بحران بی سابقه در خط اول مبارزه با کرونا است و در یکی از سخت‌ترین شرایط کاری پرسنل بهشت زهرا (س) در خط مقدم خدمات رسانی به شهروندان با این ویروس مبارزه می‌کنند و تاکنون سعی کرده است نهایت تکریم و تعظیم خانواده‌های داغدار را با همه توان در یک شرایط سخت در دستور کار خود قرار دهد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 + 15 =


اخبار

سینما و هنر

جهان