قرارداد با پوما – بزرگترین قرارداد تاریخ با یک کمپانی ورزشی

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۶-۳۰
قرارداد با پوما - بزرگترین قرارداد تاریخ با یک کمپانی ورزشی

پایان کار نیمار با نایکی

نیمار با قرارداد با پوما یک اتفاق بزرگ را رقم زده است. او پس از ۱۵ سال همکاری با شرکت بزرگ نایکی با قرارداد جدیدی رسما همکاری خود با برند آلمانی و معروف پوما را آغاز کرده است. نیمار جونیور در سال ۲۰۰۵ با نایکی قراردادی بست و تحت اسپانسرینگ این کمپانی قرار گرفت. اما حالا در حالیکه دو سال هم از این تعهد باقی مانده بود، پوما وارد میدان شده و با پیشنهادی شگفت انگیز نیمار را به سمت خود کشانده است.

قرارداد با پوما - بزرگترین قرارداد تاریخ با یک کمپانی ورزشی

نیمار و کمپانی آلمانی

قرارداد با پوما

این مسئله به حدی برای پوما حایز اهمیت بوده که این شرکت برای متقاعد کردن ستاره برزیلی ۲۵ میلیون دلار پیشنهاد ارائه کرده است. بدین ترتیب نیمار ۲۸ ساله بزرگترین قرارداد تاریخ ورزش را با یک کمپانی ورزشی تا به امروز بسته است. این کمپانی نام این توافق تاریخی را پادشاه بازگشت گذاشته است.

پیش از نیمار، لیونل مسی برای قرارداد با آدیداس ۱۹ میلیون یورو و رونالدو ۱۶ میلیون دلار از نایکی دریافت کرده بودند.

ستاره برزیلی باشگاه پاری سن ژرمن در توضیح این قرارداد در شبکه اجتماعی گفت: من در حالی بزرگ شدم که افسانه های بزرگی مثل پله ، کرویف ، اوزه بیو و مارادونا را تماشا می کردم. همه این افراد از پوما استفاده کرده اند. من هم افتخار همکاری با برندی را دارم که اسطوره ها و افسانه ها از آن استفاده می کرده اند.

همیشه در صدر

سال ۲۰۱۷ بود که نیمار جونیور با قراردادی ۲۲۲ میلیون یورویی از بارسلونا جدا شد و به پاری سن ژرمن رفت. او با این انتقال تبدیل به گران قیمت ترین فوتبالیست دنیا شد. حالا دوباره و با یک توافق بزرگ و تاریخی او به پوما پیوست و نایکی را ترک گفت.

نیمار بار دیگر گران ترین شد. این بار با پیوستن به اسپانسر تیم های ملی ایتالیا و باشگاه های معروف میلان و منچسترسیتی. پس از این قرارداد، او بزرگترین فوتبالیستی است که با کمپانی پوما در حال همکاری است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
15 + 15 =


اخبار

سینما و هنر

جهان