قربانیان اسید پاشی – قربانیان اسید پاشی برای اولین بار در کشور مدل لباس شدند

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۳-۱۲
قربانیان اسید پاشی برای اولین بار در کشور مدل لباس شدند

اقدام جالب مجموعه فرهنگی هنری

آمن خادمی طراح لباس و مدیر مجموعه فرهنگی‌ هنری ماهورا خبر داده است از قربانیان اسید پاشی به عنوان مدل لباس استفاده کرده است. او در صفحه اینستاگرام خود تصاویری از مدل شدن بانوانی که قربانی اسید پاشی بوده اند منتشر کرد. در زیر این تصاویر هم نوشت: موفق شدیم نظر آنها را برای انجام این کار جلب کنیم. از این خانم ها به عنوان مدل برای تبلیغ و نشان دادن لباس های برندمان بهره بردیم.

قربانیان اسید پاشی برای اولین بار در کشور مدل لباس شدند

قربانیان اسید پاشی برای اولین بار در کشور مدل لباس شدند

قربانیان اسید پاشی

این طراح لباس با اعلام این خبر گفت این برای اولین بار در کشور است که این اتفاق می افتد. او در ادامه افزود: در سراسر جهان افرادی هستند که به علل مختلف دچار سانحه شده و زیبایی خود را از دست داده اند. قربانیان اسید پاشی از این افراد هستند. آنها با تحمل درد و رنج فراوان جسمانی و نقص عضو، از نظر روحی و روانی نیز با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم کرده اند. زیبایی برای تمام افراد موضوعی حایز اهمیت است. البته این موضوع برای خانم ها بیشتر از آقایان مهم است که تفاوت های روانی موجب این امر است. با توجه به این موضوع می توان گفت زنانی که در اسید پاشی دچار آسیب شده اند از مردانی با سرنوشت مشابه بیشتر رنج می برند. تمایل به انزوا و گوشه نشینی در زنانی با این شرایط بیش از مردان اتفاق می افتد.

انسان ذاتا زیباست

خادمی در ادامه گفت: در مجموعه ماهورا ما اعتقاد داریم انسان در ذات خود زیباست. همچنین روی این مسئله تاکید داریم که زیبایی در زندان موهبتی است که در تمام اجزای روحی و جسمی آنها به ودیعه گذاشته شده است. زنان حتی با با صورت هایی که از اسید سوخته اند نیز زیبا هستند. آنها می توانند به لباس هایی که برای طراحیشان ساعت ها وقت صرف کرده ایم زیبایی و طراوت هدیه کنند. در واقع هدف از انجام این کار این است که به همه بگوییم و ثابت کنیم زنان در هر شرایطی می توانند جهان را زیبا کنند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
6 + 12 =


اخبار

سینما و هنر

جهان