قربانی اسیدپاشی توسط پدرشوهر

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۵-۲۸

قربانی اسیدپاشی توسط پدرشوهر

 

قربانی اسیدپاشی توسط پدرشوهر

مرد میانسال ساکن خلخال اردبیل  که در اقدامی بسیار خطرناک  روی پسرش و دختر مورد علاقه او اسید ریخته بود دستگیر شد . بعد ازینکه دستگیر شد  پسرش حاضر به شکایت از پدر نیست.

گزارش مشرق، رئیس انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشی – در تشریح این خبر گفت: در روز شنبه ۱۹ مرداد روی یک زوج جوان خبر اسید پاشی به پلیس اطلاع داده شد .

پیرو این گزارش  توسط پلیس انجمن حمایت از قربانیان اسید پاشی با خبر شد که پسری و دختر مورد علاقه اش مورد اسید پاشی توسط پدر این پسر قرار گزفته اند .

تحقیقات در خصوص اسیدپاشی شروع شد و بر اساس شواهد و مشتندات یا خبر شدیم که پسری جوان به نام علی همراه با نامزدش برای صحبت  جلب رضایت پدر نزد پدرش رفته بودند که بعد از جرو بحث بین پدر و پسر و درگیری لفظی  به طور غیر منتظره و ناگهانی پدر این پسر اقدام به حرکت غیر اخلاقی اسید پاشی روی صورت پسر جوانش و نامزدش کرد .

از انجایی که این حادثه در خلخال اردبیل اتفاق افتاده بود  بعد از این اتفاقات و اقدامات پسر جوان به همراه نامزدش سریعا به بیمارستان انتقال داده شدند که به دلیل کمبود امکانات در بیمارستان خلخال پسر جوان به همراه نامزدش به بیمارستانی در رشت منتقل و تحت ذرمان قرار گرفتند .

به دلیل پایین بودن شدت  جراحت و اسیب دیدگی دختر جوان جند روز بعد از بیمارستان مرخص شد ولی پسر این پدر مجرم وضعیت مناسبی ندارد و هنوز در بیمارستان بستری است .

انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشی

رئیس انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشی با توجه به اینکه این پسر هنوز هیچ شکایتی و اقدامی علیه پدرش نکرده وعامل اسید پاشی با شکایت دختر جوان صورت گرفته و و مجرم روانه زندان شده است .

خبرهایی به انجمن حمایت از قربانیان اسید پاشی رسیده که پسر جوان از پدرش بابت اسید پاشی شکایت نمیکند . در صورتی که اسید پاشی از لحاظ عمومی دارای مجازات بوده و امیدواریم که دادستان به این مشئله ی وحشتناک اسید پاشی ورود کنند .و شرایط قربانی اسید پاشی طوری نیست که بخواهذ برای شکایت اقدام کند .

انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشی خود را ملزم به حمایت از تمامی قربانیان می‌داند .  با  توجه به اینکه فعالیت‌های گسترده‌ای برای مبارزه با اسیدپاشی رخ داده اما باز شاهداسید پاشی در ایران هستیم . و البته امیدواریم این آخرین مورد اسیدپاشی بوده و دیگر اتفاق نیوفتد.

 

 

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
3 + 7 =


اخبار

سینما و هنر

جهان