قطعی اینترنت – مشکل اخذ روادید تیم ملی تکواندو

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۸-۰۹-۰۳

دردسر تیم ملی تکواندو

قطعی اینترنت دردسر تیم ملی تکواندو برای حضوردررقابت های گرندپری روسیه شد. تیم ملی تکواندو جهت اعزام به مرحله نهایی بازی های گرندپری باید برای دریافت روادید اقدام میکرد.اما قطعی اینترنت به صورت سراسری،تبدیل به معضل بزرگ فدراسیون تکواندو شد.این فدراسیون برای حل کردن مشکل اخذ روادید تیم ملی تواندو،اجبارا از طریق سفارت روسیه در ترکیه اقدام کرده است!

اخذ پرماجرای روادید

شهر مسکو در کشور روسیه روزهای ۱۵ و ۱۶ آذرماه میزبان دور نهایی مسابقات گرندپری خواهد بود.قطع شدن سراسری اینترنت در ایران در طول هفته گذشته باعث شد که فدراسیون تکواندو به جهت جلوگیری از بروز مشکل برای اخذ روادید بازیکنان،و برای تحویل شدن به موقع مدارک،راه تحویل مدارک از سفارت روسیه در ترکیه را درپیش بگیرد.به همین دلیل مسئول اخذ روادید در فدراسیون تکواندو در طول هفته گذشته پس از تکمیل مدارک اعضای تیم ملی اعزامی به این مسابقات،راهی کشور ترکیه شد تا با رفتن به سفارت روسیه در این کشور برای دریافت روادید اقدام کند.

افراد اعزامی تیم ایران

مرحله پایانی مسابقات گرندپری ۲۰۱۹ در مجموعه ورزشی دینامو شهر مسکو در هر چهار وزن المپیکی زنان و مردان برگزار خواهد شد و نمایندگان ایران در این رقابت ها آرمین هادی‌پور در وزن ۵۸- کیلوگرم، میرهاشم حسینی و سروش احمدی در وزن ۸۰- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن ۸۰+ کیلوگرم خواهند بود.موفقیت این افراد در این رقابت ها منتج به قطعی شدن سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو در هر چهار وزن خواهد شد.

زمان برگزاری مسابقات

این رقابت ها در تمامی اوزان طبق برنامه از پیش تعیین شده تا مرحله نیمه نهایی روز جمعه ۱۵ آذر انجام خواهد شد.و مسابقه رده بندی برای کسب مدال برنز و همچنین رقابت های فینال روز ۱۶ آذرماه برگزار خواهند شد.امیدواریم حاصل این تلاش های مسئولان فدراسیون تکواندو،پایانی خوش برای تکواندوکاران کشورمان به همراه داشته باشد و ملی پوشان با مدال های خوشرنگ این مسابقات به میهن برگردند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
21 + 12 =


اخبار

سینما و هنر

جهان


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0