قوی ترین مردان ایران – قوی ترین مردان ایران مورد هدف گلوله قرار گرفت

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۱-۲۹
قوی ترین مردان ایران - قوی ترین مردان ایران مورد هدف گلوله قرار گرفت

درگیری تا آستانه مرگ

رامین فرج نژاد یکی از ورزشکاران رشته قوی ترین مردان ایران در یک درگیری خیابانی مورد هدف گلوله قرار گرفت.

سرهنگ مهدی سرپناه در ارتباط با این موضوع گفت: تعدادی افراد شرور و اوباش شهرستان ملارد با حضور در شهرستان شهریار وارد باغ شخصی فرج نژاد شدند و وی را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

سرپناه در ادامه افزود: این درگیری ریشه در اختلافات گذشته داشته است. به این علت تعدادی اوباش با انواع سلاح سرد و گرم در باغ شخصی خودش مورد ضرب و شتم قرار دادند.

قوی ترین مردان ایران - قوی ترین مردان ایران مورد هدف گلوله قرار گرفت

 رامین فرجی نژاد مورد هدف گلوله قرار گرفت

داستان درگیری از زبان قوی ترین مردان ایران

رامین فرج نژاد گفت: ساعت ۲ شب با صدای نگهبان باغ بیدار شدم ، او به من گفت برادرت کامران با چند نفر درگیر شده و دارند او را می زنند. وقتی به محل رسیدم ، دیدم یکی از آن ها اسلحه را روی سر برادرم گذاشته است. تا به سمت برادرم دویدم یکی ازآن ها با اسلحه به شکم من شلیک کرد.

وضعیت رامین فرج نژاد چطور است

سرهنگ سرپناه در ارتباط با وضعیت فرج نژاد گفت: در این درگیری گلوله شلیک شده از ناحیه روده به وی آسیب رسانده است که با عمل جراحی گلوله از بدنش خارج و حال عمومی این ورزشکار خوب است.

حیدر خانی رئیس پرورش اندام استان البرز در ارتباط با خبر تیراندازی به رامین فرج نژاد یکی قوی ترین مردان ایران گفت: تیراندازی در شهریار اتفاق افتاده و اکنون این ورزشکار در بیمارستان بستری است و حال او خوب است.

رامین فرج نژاد در رشته قوی ترین مردان ایران در دسته فوق سنگین فعالیت دارد. اولین مسابقه ای که وی در آن شرکت کرد،سال ۹۱ و در مسابقه کشوری قائن بود که نفر ۱۵ شد. آخرین مقامی که کسب کرده است،نفر اول مسابقات جهانی آرنولد کلاسیک اسپانیا در مهر ماه سال ۹۵ است.وی جواز حضور در مسابقات آرنولد کلاسیک آمریکا را نیز کسب کرد.در سال ۹۷در مسابقات قویترین مردان ایران مقام اول بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
14 − 4 =


اخبار

سینما و هنر

جهان


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0