قیمت بنزین – درخواست یک نماینده به افزایش قیمت گازوئیل

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۸-۲۶

قیمت بنزین

قیمت بنزین افزایش یافت و در واکنش به این اقدام نماینده مردم مرند و جلفا عنوان کرد: اکنون که قیمت بنزین افزایش یافته است بهتر است قیمت گازوئیل را نیز افزایش دهند تا قاچاقچی ها از بین بروند.

محمد حسن نژاد گفت: مردم ایران تا کی می خواهند سوخت را در خیابان ها هدر داده و ترافیک های سنگین ایجاد کنند؟ به نظر من گران کردن بنزین کار بسیار خوبی بوده است.

وی ادامه داد: دولت قصد داشت که قیمت را به وسیله مجلس زیاد کند، اما نمایندگان مجلس موافقت نکردند که این لایحه به دست آن ها انجام شود، اما با آن مخالفتی نکردند و اظهار داشتند که این موضوع ارتباطی به ما ندارد و شما می توانید قیمت بنزین را به اختیار خود افزایش دهید.

قیمت گازوئیل را نیز افزایش دهید

حسن نژاد افزود: بسیاری از افراد از این افزایش ناراضی هستند، اما به نظر من افزایش قیمت کار بسیار خوبی است، به این شرط که ما به التفاوت این پول را برای اقشار کم درآمد در نظر گیرند.

وی گفت: طبق این افزایش قیمت، دولت هر سال ۶۰ هزار میلیارد تومان درآمد خواهد داشت. با این حساب می توان یارانه حدود ۲۰ میلیون نفر را ماهانه ۵۰ هزار تومان زیاد کرده و پول باقی مانده را در سایر بخش ها صرف کرد.

حسن نژاد که نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی است در انتها بیان کرد: اکنون که قیمت بنزین افزایش یافته است بهتر است که قیمت گازوئیل را نیز افزایش دهند تا عرصه بر قاچاقچیان تنگ شود.

اندیشمند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
24 − 19 =


اخبار

سینما و هنر

جهان