قیمت جدید نان در تهران – نان گران شد!

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۷-۰۳

قیمت جدید نان در تهران

قیمت جدید نان در تهران امروز ابلاغ شد. بنا به اعلام اتحادیه نانوایان تهران نرخ جدید نان از روز سه شنبه ۲ مهرماه به کلیه نانوایی های سراسر تهران ابلاغ گردید. بر اساس اعلام این اتحادیه نرخ انواع نان در استان تهران به شرح زیر می باشد:

قیمت جدید نان لواش و بربری: قیمت نان لواش ۳۰۰ تومان و قیمت نان بربری ساده در نانوایی هایی که با نرخ دولتی آرد تهیه می کنند ۱۰۰۰ تومان اعلام شد.

قیمت جدید نان تافتون و نان سنگک: نان تافتون گردان با قیمت سیصد تومان، نان تافتون سنتی به قیمت پانصد و پنجاه تومان و نان تافتون خراسانی نیز به قیمت پاصد و پنجاه تومان به فروش می رسد. نان سنگک نیز در نانوایی های دولتی به مبلغ ۱۲۰۰ تومان به فروش می رود.

در نانوایی های آزادپز قیمت نان لواش، بربری، سنگک و تافتون به ترتیب، چهارصد و پنجاه تومان، یک هزار و پانصد تومان، هزار و هشتصد تومان و تافتون پانصد و پنجاه تومان اعلام شد. در نانوایی های آزاد پز قیمت هر کیلو آراد جهت تهیه نان ۹۰۰ تومان می باشد.

قیمت جدید نان در تهران - نان گران شد!

قیمت جدید نان در تهران – نان گران شد!

قیمت جدید نان با توجه به وضع معیشتی مردم اصولی می باشد؟!

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و همچنین بسیاری از وبسایت های خبری نرخ های جدید را افزایش یافته می دانند و این درحالیست که برخی از مقامات دولتی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده اند که قیمت های جدید ساماندهی و واقی شده اند.

حال سوال این است که با توجه به شرایط بد اقتصادی افزایش قیمت این محصول غذایی که قوت غالب ملت شریف ایران هستند درست و اصولی بوده است یا خیر؟!!!

و نکته مهم اینکه ارگان های نظارتی بر نحوه اجرای این مصوبه تا چه حد تسلط خواهند داشت. چراکه در اکثر نانوایی های تهران مشاهده می شود که نانوا قیمت را به دلیل مسائلی که عدم به صرقه بودن نرخ مصوب اعلام میشود فراتر از آنچه که از سوی اتحادیه نعیین شده است اعلام کرده و نان را به قیمت دلبخواه می فروشند.

اندیشمند

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
15 − 15 =


اخبار

سینما و هنر

جهان