لئو مسی – فوق ستاره آرژانتینی مجبور به ماندن در بارسا شد

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۶-۱۵

فوق ستاره آرژانتینی در بارسا می ماند

لئو مسی روز گذشته پای مصاحبه با وبسایت گل نشست. او در این مصاحبه رسما اعلام کرد یکسال دیگر هم در بارسلونا می ماند. اما مسی از این موضوع بسیار ناراحت و ناراضی است. او در مصاحبه اش به صراحت اعلام کرد در مورد جدایی از بارسا بسیار جدی بوده؛ اما در مقابل مخالفت باشگاه راه به جایی نبرده است. او گفت می خواسته یک چالش جدید را تجربه کند اما نمی خواست تا وارد دعوا و دادگاه با باشگاه بارسلونا شود. بنابراین یک فصل دیگر هم در بارسا می ماند.

لئو مسی - فوق ستاره آرژانتینی مجبور به ماندن در بارسا شد

لئو مسی – فوق ستاره آرژانتینی مجبور به ماندن در بارسا شد

تیمی بدون آینده برای لئو مسی

فوق ستاره آرژانتینی ماندن در بارسا را به دعواهای قضایی ترجیح داد. اما این بازیکن از ماه ژانویه یعنی ۶ ماه قبل از پایان مدت قراردادش طبق قوانین فیفا بازیکن آزاد حساب می شود. بنابراین ممکن است دوباره منچسترسیتی یا باشگاه های دیگر شروع به مذاکره با او بنمایند. مسی معتقد است بارسلونا با مدیریت جدید هیچ برنامه و پروژه ای برای آینده ندارد. این تیم نمی تواند فاتح لیگ قهرمانان باشد و با هدایت رونالد کومان نیز راه به جایی نخواهد برد. او در مصاحبه دیشب گفت: مدیریت باشگاه با بارتومئو یک فاجعه است. بنابر گفته های این ستاره می توان اطمینان داشت او از ژانویه برای جدایی از بارسلونا اقدام خواهد کرد و این بار بارسلونا نمی تواند هیچ مانعی برای این مذاکرات ایجاد کند.

رییس جدید

البته ذکر این نکته نیز لازم است که مارس ۲۰۲۱ انتخابات ریاست باشگاه برگزار خواهد شد و باشگاه بارسلونا رییس جدید خواهد داشت. بنابراین ممکن است مدیر عامل جدید این تیم بتواند فوق ستاره اش را برای ماندن راضی کند.

آنچه که مسلم است این است لیونل مسی افسانه ای در باشگاهش احساس رضایت و خوشنودی ندارد؛ و ماه های آینده برای هواداران مسی و بارسلونا ماه های پر استرسی خواهند بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 + 17 =


اخبار

سینما و هنر

جهان