لایحه دوفوریتی – لایحه دوفوریتی دائمی کردن متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان

  • توسط اعرابی
  • ۱۴۰۰-۰۱-۲۲

لایحه دوفوریتی حقوق بازنشستگان در راه مجلس

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه از ارسال لایحه دوفوریتی دائمی کردن متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان لشگری، کشوری و تامین اجتماعی به مجلس شورای اسلامی در آینده نزدیک خبر داد.  محمدباقر نوبخت به تازگی اعلام کرد: منابع لازم برای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان لشگری، کشوری و تامین اجتماعی در سال جاری پیش‌بینی شده و بنا به درخواست بازنشستگان، بزودی لایحه‌ای در رابطه با دائمی شدن متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان به مجلس ارائه می‌شود.

وی افزود: بر اساس قانون بودجه، ۵۰ هزار میلیارد تومان برای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان پیش‌بینی شده بود که ۳۲ هزار میلیارد تومان آن برای بازنشستگان تامین اجتماعی و ۱۸ هزار میلیارد تومان برای بازنشستگان لشگری و کشوری اختصاص داده شد.

لایحه دوفوریتی - لایحه دوفوریتی دائمی کردن متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان

لایحه دوفوریتی – لایحه دوفوریتی دائمی کردن متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان

به گفته نوبخت، برای حل مشکل بازنشستگان تامین اجتماعی در پایان سال گذشته ۶۰۰۰ میلیارد تومان در اختیار این سازمان قرار دادیم.
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور خاطرنشان ساخت: برای سال۱۴۰۰ به جای ۳۲ هزار میلیارد تومان ۹۰ هزار میلیارد تومان برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی پیش‌بینی شده است.

همسان سازی حقوق بازنشستگان

اکبر افتخاری ، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری زمان اجرایی شدن  همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری را پس از ابلاغ مجوز انتقال دارایی به این صندوق از مهرماه اعلام کرد. افتخاری در جریان  سفر اخیربه استان سیستان و بلوچستان و در نشست با روسای کانون‌های بازنشستگی این استان  از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان برنامه و بودجه تشکر کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
24 − 17 =


اخبار

سینما و هنر

جهان