لایو اکشن مولان – اکران آنلاین فیلم مولان در سرویس نمایش آنلاین دیزنی

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۵-۱۶
لایو اکشن مولان - اکران آنلاین فیلم مولان در سرویس نمایش آنلاین دیزنی

صرف نظر از اکران فیلم جدید در سینماها

کمپانی دیزنی به تازگی اعلام کرده است که از اکران لایو اکشن مولان در سالن های سینما صرف نظر کرده است. این شرکت اعلام کرد قصد دارد تا این فیلم سینمایی را از طریق سرویس نمایش آنلاین دیزنی اکران نماید. این تصمیم دیزنی بسیاری را شگفت زده کرده است. اما شرکت دیزنی در این زمینه بسیار جدی است و قصد دارد این اکران آنلاین را از تاریخ چهارم سپتامبر با مبلغی بیشتر از حالت معمول و در شبکه نمایش آنلاین دیزنی پلاس عملی نماید.

لایو اکشن مولان - اکران آنلاین فیلم مولان در سرویس نمایش آنلاین دیزنی

لایو اکشن مولان – اکران آنلاین فیلم مولان در سرویس نمایش آنلاین دیزنی

اکران متفاوت لایو اکشن مولان

محتواها و محصولات دیزنی پلاس به راحتی در دسترس همگان هستند؛ اما مولان قرار نیست تا در اختیار مشترکین دیزنی پلاس قرار گیرد. علاقمندان و مشترکین برای تماشای این فیلم سینمایی در آمریکا و چند کشور دیگر باید هزینه ۳۰ دلاری را متقبل گردند. نکته جالب در مورد این مبلغ این است که هزینه عضویت ماهانه در دیزنی پلاس تنها ۷ دلار است. سرویسی که تمام محصولات قبلی دیزنی در آن قابل دسترس خواهد بود.

شرکت دیزنی همچنین اعلام کرده است در کشورها و بازارهایی که دیزنی پلاس ندارند، این فیلم سینمایی در سالن های سینما به نمایش در خواهد آمد.

کرونا همه چیز را به هم ریخت

سازندگان فیلم سینمایی مولان از هنگام ساخت، تاکید زیادی روی اکران آن داشتند. به ویژه روی اکران در کشور چین بسیار حساب شده بود. اما با توجه به شرایطی که کرونا در جهان حاکم کرده است امکان اکران فیلم در سالن های سینما هنوز به خوبی میسر نشده است. همچنین در کشور چین که سالن های سینما باز شده اند، هنوز استقبال از فیلم ها بسیار ناچیز است و فیلم ها فروش خوبی ندارند.

این فیلم بازسازی انیمیشن قدیمی مولان است و هزینه ساحتی حدود ۲۰۰ میلیون دلار داشته است. لایو اکشن مولان طبق برنامه ریزی ها قرار بود در ماه مارس به صورت جهانی اکران شود، اما ویروس کرونا تمام برنامه ریزی ها را به هم زد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
2 + 19 =


اخبار

سینما و هنر

جهان