لبه پرتگاه – ال کلاسیکوی حساس امشب بازی بر لبه پرتگاه

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۸-۱۲-۱۱

مصاف امشب بارسلونا و رئال مادرید

لبه پرتگاه عنوانی است که رساله های اسپانیایی به ال کلاسیکوی امشب داده اند.ساعت ۲۳:۳۰ امشب دو تیم بارسلونا و رئال مادرید مقابل هم صف آرایی خواهند کرد.این مسابقه که همواره بسیار هیجان انگیز برگزار می شود،در هفته ۲۶ از رقابت های لالیگا انجام خواهد شد.این رقابت حساس می تواند تکلیف قهرمان این فصل لالیگا را نیز مشخص کند.

لبه پرتگاه - ال کلاسیکوی حساس امشب بازی بر لبه پرتگاه

لبه پرتگاه – ال کلاسیکوی حساس امشب بازی بر لبه پرتگاه

بازی روی لبه پرتگاه در یک قدمی قهرمانی

هر دو تیم از ابتدای فصل به صورت برابر جلو آمده اند.به همین دلیل دیدار امشب بازی روی لبه پرتگاه نامگذاری شده است.یک اشتباه در این بازی می تواند حاصل زحمات یک تیم را در طول فصل به هدر دهد.رئالی ها در حال حاضر دچار مشکل عدم تمرکز در دقایق پایانی هستند.بازی با منچستر سیتی و باخت در دقایق آخر در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان مثال خوبی برای این مشکل است.آنها کمترین گل خورده را دارند.البته همین کمترین گل ها را به قیمت گزاف از دست دادن امتیاز دریافت کرده اند.حالا رئال مادرید تنها با دو امتیاز اختلاف در تعقیب بارسلونا در صدر جدول لالیگا است.

بازگشت بارسلونای با روحیه

یک ماه و نیم است که والورده کفش هایش را آویخته است. سوارس مصدوم است.دمبله هم به سوارس پیوسته است.حالا بارسا با مارتین بریت ویت دوباره روحیه گرفته و مدام پیروزی کسب می کند.اگر ستین موفق شود بارسا را با پیروزی از میدان بیرون بیاورد،محبوب کاتالان ها خواهد شد.

ستاره های غایب

ادن آزار و مارکو آسنسیو امشب به ال کلاسیکو نخواهند رسید.رودریگو از این دیدار محروم است.از بارسلونا هم سوارس ،دمبله ،سرژی روبرتو و جوردی آلبا در این بازی حضور نخواهند داشت.

امشب زیدان و تیمش تمام تلاششان را خواهند کرد تا تیمی را که مدتی است طعم قهرمانی نچشیده،دوباره به جاده قهرمانی برگردانند.درمقابل ستین هم با بارسلونا سعی می کند قهرمانی را به دست بیاورد تا ضمانتی داشته باشد برای یک فصل بیشتر باقی ماندن در نیوکمپ.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
18 − 6 =


اخبار

سینما و هنر

جهان