لیگ برتر با شرایط فعلی مجوز برگزاری نمیگیرد.

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۵-۰۸

لیگ برتر فوتبال ایران

لیگ برتر فوتبال ایران جهت برگزاری نیاز به مجوز AFC دارد که با شرایط فعلی شروع آن در حاله ای از ابهام قرار دارد. یکی از اعضای کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای خبر داد، با توجه به مهلت AFC برای فراهم نمودن شرایط برگزاری مسابقات منجمله تجهیز ورزشگاه‌ محل برگزاری مسابقات به ورودی و خروجی های استاندارد، شماره‌گذاری صندلی‌ها، نسب و تجهیز ورزشگاه ها به دوربین های مداربسته و همچنین فروش بلیت به صورت اینترنتی، برگزاری لیگ برتر پشت درب های صدور مجوز حرفه ای مانده است.

کمیته‌ صدور مجوز حرفه‌ای

کمیته‌ صدور مجوز حرفه‌ای که مسئول رسیدگی به موارد فوق است، امسال دقت و شدت عمل بالاتری نسبت به سال های گذشته در اعمال قوانین خواهد داشت. از هیچ نقص و مشکلی چشم پوشی نخواهد کرد.

اولیایی یکی از اعضای این کمیته با اشاره به اینکه کمیته صدور مجوز حرفه‌ای نماینده رسمی AFC در ایران است و تصمیم نهایی این کمیته برای دادن مجوز شروع لیگ با این کمیته بوده و رای این کمیته برای AFC حجت است، گفت امسال هیچ گونه چشم پوشی بر روی تخلفات باشگاه ها صورت نخواهد گرفت و با هرگونه خطایی مطابق با قانون برخورد خواهد شد.

اولیایی گفت دلیل عدم اغاز لیگ‌برتر فوتبال ایران اجرا نشدن درست ضوابط حرفه‌گری و قوانین است و AFC اجازه شروع لیگ برتر بدون عمل به موارد یاد شده نمیدهد.

حضور بانوان و برگزاری لیگ برتر

با توجه به اینکه AFC به ایران مهلت مشخصی برای تهیه شرایط حضور بانوان در ورزشگاه ها به هنگام برگزاری مسابقات داده است اولیایی افزود این شرایط فعلا مربوط به بازیهای تیم ملی است و ربطی به برگزاری مسابقات لیگ برتر کشور ندارد. اخیرا رئیس جمهور با طرح اینفاتنینو و حضور بانوان در مسابقات ملی موافقت کرده است، که اجرای آن هم برای امسال نمی باشد.

موسسه اندیشمند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 + 4 =


اخبار

سینما و هنر

جهان


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0