ماسک ترامپ – رییس جمهوری آمریکا بالاخره ماسک زد

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۲۲

بازدید ترامپ از مرکز درمانی نظامی والتر رید

ماسک ترامپ برای اولین بار در امکان عمومی موجب شگفتی رسانه ها شد.  دونالد ترامپ‌  بالاخره به استفاده از ماسک تن داد و‌برای اولین‌بار با ماسک در انظار عموم حضور پیدا کرد. وی هنگام بازدید از مرکز درمانی نظامی والتر رید  با ماسک روی صورت رویت شد. ترامپ هنگام بازدید از بیمارستان نظامی والتر رید در خارج واشنگتن ترامپ در این بیمارستان با خبرنگاران گفت‌ وگو نکرد اما پیش از آنکه از کاخ سفید خارج شود، گفته بود: «من هرگز با پوشیدن ماسک مخالف نبودم اما معتقدم که ماسک زمان و مکان خاص خودش را دارد». رییس جمهوری آمریکا در ماه‌های گذشته به رغم شیوع کرونا از پوشیدن ماسک خودداری کرده بود. مشاوران ترامپ از وی خواسته بودند تا در محل‌های عمومی از ماسک استفاده کند و اجازه دهد که از وی عکس گرفته شود

اعتقاد ترامپ در استفاده ازماسک

ماسک ترامپ – رییس جمهوری آمریکا بالاخره ماسک زد.

ترامپ در حالی ماسک زد که در روزهای اخیر شیوع کرونا در آمریکا دوباره اوج گرفته و موارد جدید ابتلا به این ویروس به روزانه بیش از ۶۰ هزار مورد رسیده است.هرچند آمریکا بالاترین آمار ابتلا و مرگ و میر ناشی از کرونا را دارد، ترامپ همواره مدافع عملکرد دولتش در مبارزه با این ویروس بوده است. بیش از ۳ میلیون و ۳۱۸ هزار نفر در آمریکا به کرونا مبتلا شده و از میان آنها بیش از ۱۳۷ هزار تن جان خود را از دست داده‌اند.

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا در بازدید از این مرکز درمانی در مریلند از سربازان مجروح و کارکنان سلامت که از بیماران کووید-۱۹ مراقبت می‌کنند، دیدن کرد. زمانی که ترامپ در کنار مقام‌های بیمارستانی حرکت می‌کرد، ماسک به صورت داشت اما مابقی زمان حضور او در والتر رید به دور از چشم رسانه‌ها بود.

ماسکی که رئیس‌جمهوری آمریکا به صورت داشت، سرمه‌ای بود و مارک طلایی ریاست جمهوری در یک طرفش داشت. با این حال یک بار در پشت صحنه گردهمایی ماه مه در کارخانه فورد ماسک به صورت داشت اما تصمیم گرفت مقابل رسانه‌ها بدون ماسک حاضر شود و گفت که نمی‌خواهد دیگران از دیدن آن خوشحال شوند.

دونالد ترامپ قبلا گفته بود مشکلی با افرادی که از ماسک استفاده می‌کنند، ندارد و زمانی که در جای شلوغی باشد یا زمانی که از بیمارستانی بازدید می‌کند، ماسک می‌زند. اما جمهوری‌خواهان از او می‌خواهند ماسک بزند و استدلال می‌کنند که این مثال خوبی برای حامیان او در بحبوحه پاندمی ویروس کروناست.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 + 1 =


اخبار

سینما و هنر

جهان