ماسک رایگان – شرکت ریزر با ماشین های خودکار ماسک رایگان هدیه می دهد

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۲-۲۸

ماشین های توزیع خودکار

خبرگزاری گیزموچاینا به تازگی خبر جالبی منتشر کرده است. شرکت ریزر در سنگاپور اقدام به توزیع ماسک رایگان نموده است. اما این کار به شیوه ای نوین انجام می پذیرد. این شرکت از ماشین هایی خودکار برای توزیع خواهد برد.

شرکت ریزر با ماشین های خودکار ماسک رایگان هدیه می دهد

شرکت ریزر با ماشین های خودکار ماسک رایگان هدیه می دهد

توزیع ماسک رایگان

شرکت ریزر در امر تولید محصولات سخت افزاری کامپیوتری در سراسر جهان شناخته شده است. حالا این شرکت برای کمک به حفظ سلامت مردم در مقابل ویروس کووید ۱۹ در کشور سنگاپور دست به کار شده است. در اعلامیه ریزر آمده است به مردم کمک می کنیم با کووید ۱۹ مبارزه کنند.

طبق اعلام ریزر، تا پایان ماه جاری میلادی تعداد ۲۰ ماشین خودکار در سراسر سنگاپور به کار گرفته خواهد شد که میلیون ها ماسک را بین مردم توزیع کنند. این عمل به کشور سنگاپور کمک خواهد کرد تا در زمینه دسترسی به ماسک، به خودکفایی برسد.

ریزر در حال تولید

این شرکت در حال حاضر مشغول تولید ماسک است. همچنین اعلام شده میزان تولید خود را در این زمینه تا دو برابر افزایش خواهد داد. برای دریافت ماسک از طریق دستگاه های خودکار، کافی است کاربران کیف پول الکترونیکی ریزر را دانلود نمایند. سپس یک کد QR را با گوشی موبایل هوشمند خود اسکن کنند.

شرکت بزرگ ریزر مصمم است به تمامی بزرگسالان در سنگاپور ماسک رایگان هدیه کند. تخمین زده شده به این منظور نیاز است تولید ۵ میلیون ماسک به جز تعدادی که تا کنون تولید شده، ساخته شود. وزارت بهداشت کشور سنگاپور در مورد بروز موج دوم شیوع ویروس کرونا هشدار صادر کرده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
15 + 10 =


اخبار

سینما و هنر

جهان