ماموریت غیرممکن – استعفای ۵ نفر از عوامل فیلم در پی فریادهای تام کروز

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۹-۲۹
ماموریت غیرممکن - استعفای ۵ نفر از عوامل فیلم در پی فریادهای تام کروز

استعفای ۵ نفر از عوامل فیلم ماموریت غیرممکن

تام کروز باعث استعفای ۵ نفر از عوامل فیلم ماموریت غیرممکن شد. فریادهای تام کروز بر سر عوامل فیلمبرداری به دنبال عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به طور جدی به  استعفای ۵ نفر از عوامل فیلم منجر شد. طبق گزارش های انجام شده تنش ها از ماه گذشته تا حدی وجود داشت و  اولین برخورد التهاب داشت اما بعد از آن هم اوضاع آرام‌تر نشد و با علنی شدن این خشونت‌ها چندین تن از عوامل از پروژه جدا شدند. تام کروز همچنان از اینکه دیگران پروتکل‌ها را مانند او جدی نمی‌گیرند ناراحت است.

باید این نکته را در نظر گرفت که یکی از آثاری که حتی در دوران شیوع کرونا به ساخته شدنش ادامه داد قسمت هفتم سری فیلم‌های ماموریت غیرممکن است. تیم تولید این فیلم در سراسر اروپا سعی کردند با رعایت اصول ایمنی این فیلم را فیلمبرداری کردند اما روزنامه سان فایل صوتی خشمگینانه و فریادهای پر از توهین تام کروز را بر سر تعدادی از عوامل این فیلم که پروتکل ها را رعایت نکرده‌اند، منتشر کرد.

بیش از ۵۰ عضو از عوامل این فیلم در استودیوی برادران وارنر سرصحنه حضور داشتند و از فریادهای مکرر کروز حیرت زده شده بودند. کروز با قدرت قصد دارد جلوی هرگونه تاخیری در فیلمبرداری این فیلم را بگیرد و حتی حدود ۵۰۰ هزار پوند هزینه کرده تا عوامل را در یک کشتی کروز قدیمی قرنطینه کند

فریادها و دشنام‌های تام‌کروز بر سر عوامل ماموریت غیر ممکن

تام کروز هفته قبل بعد از دیدن اینکه چند نفر با اینکه ماسک زده‌اند اما فاصله لازم را رعایت نکرده‌اند بر سر آنها فریاد زد و گفت: آدم‌‌هایی در هالیوود شغل دارند، چون ما اینجا هستیم، ما داریم اینجا هزارتا شغل درست می‌کنیم. لعنتی‌ها نمی‌خواهم عذرخواهی بشنوم. اگر  می‌ خواهید عذرخواهی کنید بروید از آدم‌هایی عذرخواهی کنید که چون صنعت سینما تعطیل شده خانه‌های‌شان را از دست می‌دهند یا نمی‌توانند غذا سر سفره‌هایشان ببرند یا هزینه کالجشان را بدهند.

ماموریت غیرممکن - استعفای ۵ نفر از عوامل فیلم در پی فریادهای تام کروز

ماموریت غیرممکن – استعفای ۵ نفر از عوامل فیلم در پی فریادهای تام کروز

آینده این صنعت لعنتی چیزی است که هرشب قبل خواب ذهن من را مشغول می‌کند! ما این فیلم لعنتی را تعطیل نمی‌کنیم. روشن شد؟ اگر باز کسی را ببینم که پروتکل را رعایت نمی‌کند آن عوضی را با لگد می‌اندازم بیرون! اگر با من همکاری نکنید اخراجید، متوجهید؟  این سخنان تام کروز به ناراحتی و استعفای ۵ نفر از عوامل این فیلم منجر شد.

مأموریت غیرممکن ۷ به کارگردانی کریستفر مک‌کواری ۱۹ نوامبر ۲۰۲۱ اکران خواهد شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
14 − 9 =


اخبار

سینما و هنر

جهان