مایکروسافت – تسریع فرایند واکسیناسیون ویروس کرونا با همکاری مایکروسافت

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۱۱-۰۴
تسریع فرایند واکسیناسیون ویروس کرونا با همکاری مایکروسافت

کمک به تسریع روند واکسیناسیون

مدیر عامل شرکت مایکروسافت اعلام کرده است دانشگاه مایکروسافت در واشنگتن به سایت واکسیناسیون COVID-19 تبدیل خواهد شد. برد اسمیت هفته گذشته گفت: شرکت در حال همکاری با بیمارستان‌های ایالتی واشنگتن است تا در ماه فوریه ساختمانی در محوطه دانشگاه خود را به سایت واکسیناسیون COVID-19 تبدیل کند. از آنجا که بسیاری از کارمندان این شرکت به علت شیوع ویروس کرونا، از خانه کار می کنند، برخی از ساختمان‌های این شرکت به‌طور موقت خالی است و می‌توان از آن‌ها به‌عنوان مکانی برای انجام امور پزشکی استفاده کرد.

تسریع فرایند واکسیناسیون ویروس کرونا با همکاری مایکروسافت

تسریع فرایند واکسیناسیون ویروس کرونا با همکاری مایکروسافت

سایت واکسیناسیون در دانشگاه مایکروسافت

طبق اعلام آقای اسمیت این سایت واکسیناسیون، تنها متعلق به کارمندان مایکروسافت نیست، بلکه تمای افراد جامعه می توانند از آن بهره مند گردند. در حال حاضر چندین شرکت در کشور آمریکا با وزارت بهداشت این کشور برای تزریق واکسن همکاری می کنند که مایکروسافت یکی از آنهاست. شرکت مراقبت‌های بهداشتی Kaiser Permanente به برنامه‌ریزی و شرکت Costco در ارائه واکسن کمک می کنند. استارباکس هم تخصص خود را در زمینه بهره‌وری عملیاتی ارائه می‌دهد. همکاری این شرکت ها می تواند روند تزریق واکسن را به شکل خوبی تسریع ببخشد. مقامات ایالتی در واشنگتن امیدوار هستند که بتوانند روزانه ۴۵ هزار نفر را واکسینه کنند.

پیروزی بر کرونا

ویروس کرونا در یکسال اخیر به سراسر جهان نفوذ کرد و افراد زیادی را دچار بیماری نمود. از روزهای ابتدایی، تلاش برای ساخت واکسن تبدیل به یک مسئله مهم در بسیاری از کشورها شد. سرانجام چندین کشور موفق شدند این کار را انجام دهند. حالا چند نمونه از این واکسن ها تمامی مراحل آمایشی را سپری کرده و واکسیناسیون عمومی در برخی کشورها هم آغاز شده است.

تلاش شرکت های بزرگ جهان برای همکاری در تسریع تزریق واکسن می تواند موجب نتیجه بهتر و مطلوب گردد؛ و این امید را در دل مردم زنده کند که تا پیروزی بر کرونا راه درازی باقی نمانده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
1 + 21 =


اخبار

سینما و هنر

جهان