مایکل شوماخر به هوش آمد

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۶-۲۴

مایکل شوماخر به هوش آمد

مایکل شوماخر در سال ۲۰۱۳ در هنگام اسکی با فرزندش، بر اثر برخورد با تکه سنگی، دچاز ضربه مغزی شد و به کما رفت. بعد از آن در بیمارستانی در پاریس بستری شد. اما بعد از ۶ سال این اسطوره اتوموبیل رانی مایکل شوماخر به هوش آمد و به هوشیاری رسیده است.

روزنامه فرانسوی لوپاریزین گفته است: مایکل شوماخر راننده فرمول یک تیم فراری، از طریق انتقال سلول های بنیادی در پاریس  پاسخ مثبت نشان داده است و تحت معالجه و درمان قرار گرفته است.

در این مدت، به منظور احترام به زندگی شخصی و شرایط پزشکی مایکل، خانواده و تیم پزشکی او ، ارتباط زیادی با رسانه ها برقرار نکردند.

معالجه شوماخر

در هفته گذشته او به بیمارستانی در پاریس منتقل شد. در این بیمارستان با استفاده از تزریق سلول های بنیادی و عمل مغز و اعصاب تحت درمان قرار گرفت.

با توجه به عدم مصاحبه با رسانه ها ، نیک فراری خبری داد که علاقه مندان به شوماخر را امیدوار کرد. او عمل جراحی وی را موفقیت آمیز توصیف کرد و گفت که شوماخر هوشیار است. و از بیمارستان مرخص شده است و به لوزان برگشته است.

مایکل شوماخر عناوین قهرمانی بسیاری را در پرومنده خود دارد. او ۹۱ عنوان قهرمانی دارد که او را به یکی از موفق ترین رانندگان فرمول یک تبدیل کرده است.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
6 + 30 =


اخبار

سینما و هنر

جهان