مایک پنس – معاون رئیس‌جمهور آمریکا مقابل دوربین‌ها واکسن‌ زد

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۹-۲۹
مایک پنس - معاون رئیس‌جمهور آمریکا مقابل دوربین‌ها واکسن‌ زد

واکسن زدن شخص دوم آمریکا مقابل دوربین

مایک پنس معاوندونالد ترامپ با هدف جلب اعتماد عمومی به واکسن کرونا، مقابل دوربین‌ها واکسن‌ زد. این اقدام معاون ترامپ در رسانه‌های خبری جهان جنجالی به پا کرد و مورد پوشش گشترده قرار گرفت. معاون رئیس جمهوری آمریکا در یک برنامه زنده تلویزیونی واکسن کرونا را دریافت کرد تا مردم را از ایمنی واکسن خاطرجمع سازد.

مایک پنس که مسئول کارگروه مبارزه با کرونا  بود و نتیجه عملکرد آن تا کنون بیش از ۳۰۰ هزار کشته و بیش از ۱۶ میلیون مبتلا بوده است ساخت سریع واکسن را معجزه پزشکی دانست. پنس با اشاره به تایید سازمان غذا و داروی آمریکا برای واکسن مدرنا اظهار کرد: مردم آمریکا می‌توانند اعتماد داشته باشند؛ ما یک و شاید ظرف چند ساعت دو واکسن ایمن داریم.

مایک پنس - معاون رئیس‌جمهور آمریکا مقابل دوربین‌ها واکسن‌ زد

مایک پنس – معاون رئیس‌جمهور آمریکا مقابل دوربین‌ها واکسن‌ زد

وی با اشاره به تایید نخستین واکسن فایزر-بیوان‌تک اضافه کرد: اعتمادسازی به این واکسن، چیزی است که امروز صبح، ما را به اینجا آورده است.

همسر پنس و ژنرال جروم آدامز جراح نیز در این برنامه تلویزیونی که در ساختمان دفتر اجرایی آیزنهاور برگزار شد، واکسن دریافت کردند.

واکسن زدن سایر مقامات سیاسی

طبق گزارش های صورت گرفته، جو بایدن رئیس جمهوری منتخب و همسرش  نیز قرار است در هفته آینده  واکسن کرونا را دریافت کنند اما خبری از دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا نیست و برخی خبرها از امتناع وی از تزریق این واکسن حکایت دارد.

اوباما، بوش و کلینتون نیز چندی پیش اعلام کردند برای تشویق مردم به زدن واکسن ضد کرونا به صورت پخش زنده و در برابر تصاویر تلویزیونی واکسن خواهند زد. باراک اوباما رییس جمهوری سابق آمریکا گفت که برای جلب اعتماد مردم به روند تایید واکسن کرونا به طور زنده در برابر تلویزیون واکسینه خواهد شد. بعد از سخنان اوباما، بوش و کلینتون نیز اعلام کردند که برای اعتماد جلب مردم آمریکا تصمیم اوباما را انان نیز انجام خواهند داد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
26 − 6 =


اخبار

سینما و هنر

جهان