مجموعه پایتخت – پخش سریال پایتخت به زودی

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۷-۲۴
مجموعه پایتخت - پخش سریال پایتخت به زودی از تلویزیون

سریال پرطرفدار تلویزیون

مجموعه پایتخت سال هاست مهمان خانه ایرانی هاست. این مجموعه از پرطرفدارترین مجموعه های پخش شده از سیمای جهوری اسلامی ایران است. حالا باز هم با شروع ماه قمری ربیع الاول این سریال پرمخاطب روی آنتن شبکه آی فیلم سیما خواهد رفت. این مجموعه برای مخاطبان شبکه آی فیلم به نمایش درمی آید تا هر که از داستان ها و ماجراهای این خانواده دوست داشتنی مازندرانی بی خبر مانده بتواند آنها را دنبال نماید.

مجموعه پایتخت - پخش سریال پایتخت به زودی از تلویزیون

مجموعه پایتخت – پخش سریال پایتخت به زودی از تلویزیون

هنرمندان و عوامل مجموعه پایتخت

فصل اول این سریال در نوروز ۱۳۹۰ از شبکه اول سیما پخش شد. کارگردان این فصل و البته تمامی فصل ها به عهده سیروس مقدم بوده است. استقبال بی نظیر مردم از این فصل موجب شد تا عوامل سازنده این مجموعه را تا ۶ فصل روی آنتن بفرستند.

بازیگران سریال پایتخت در فصل اول محسن تنابنده در نقش نقی معمولی، ریما رامین‌فر در نقش هما سعادت، علیرضا خمسه در نقش باباپنجعلی، احمد مهران‌فر در نقش ارسطو عامل، سمیرا حسن‌پور، سارا و نیکا فرقانی اصل بودند.

نوروز ۱۳۹۲ فصل دوم، نوروز ۱۳۹۳ فصل سوم، رمضان ۱۳۹۴ فصل چهارم، نوروز سال ۱۳۹۷ فصل پنجم و بالاخره در نوروز سال ۱۳۹۹ فصل ششم این مجموعه از شبکه اول سیما پخش شد.

حالا قرار است ماجراهای جالب و مفرح این خانواده مازنی هر شب ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه آی فیلم پخش شود. زمان بازپخش نیز در ساعت های ۰۵:۰۰ و‌ ۱۳:۰۰ روز بعد اعلام شده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 − 26 =


اخبار

سینما و هنر

جهان