مجوز تردد – اعلام سایت رسمی صدور مجوز تردد بین شهری

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۱۰-۱۵
اعلام سایت رسمی صدور مجوز تردد بین شهری

راه اندازی وبسایت جدید

مشاور فرماندار و رئیس روابط عمومی فرمانداری تهران اعلام کرد سایت ثبت نام مجوز تردد بین شهری راه اندازی شده است. ایمان قربانی گفت: شهروندان تهرانی می‌توانند، از روز سه شنبه شانزدهم دی ماه جهت تردد بین شهری در سامانه صدور مجوز به نشانی moi.ir/taradod مراجعه و  در آن ثبت نام نمایند. البته لازم به ذکر است این سایت در حال حاضر غیرفعال است و از تاریخ اعلام شده راه اندازی خواهد شد.

در مدت حداقل ۲۴ ساعت درخواست تردد و مستندات ارائه شده، توسط کارشناسان فرمانداری تهران بررسی شده و در قسمت پیگیری درخواست سایت قابل مشاهده خواهد بود و به این صورت نتیجه به اطلاع متقاضیان خواهد رسید. همچنین از شهروندان درخواست شده است برای قطع زنجیره ویروس کرونا، از رفتن به سفر‌های غیر ضروری خودداری کنند.

اعلام سایت رسمی صدور مجوز تردد بین شهری

اعلام سایت رسمی صدور مجوز تردد بین شهری

صدور مجوز تردد بین شهری

در پی شیوع گسترده ویروس کرونا و اعلام محدودیت ها در جاده های کشور، فرمانداری تهران به عنوان مرجع صدور مجوزهای تردد بین شهری به مردم ارائه خدمت می نمود. اما به دلیل بروز مشکلاتی از قبیل ازدحام جمعیت و تعداد بالای درخواست ها و در پی آنها رعایت نشدن دستورالعمل های بهداشتی و فاصله اجتماعی، تصمیمی اتخاذ شد مبنی بر صدور مجازی و آنلاین این مجوزها. طی روزهای گذشته رئیس روابط عمومی و اموربین الملل فرمانداری تهران اعلام کرده بود صدورمجوز‌های مذکور از روز شنبه سیزدهم تا سه شنبه شانزدهم دی ماه متوقف می شود.

آقای قربانی همچنین اعلام کرده بود پس از این تاریخ، صدور این مجوزها به صورت آنلاین انجام خواهد شد. اما آدرسی برای سایتی که باید به آن مراجعه شود داده نشده و این مورد به روزهای آتی موکول شده بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 + 17 =


اخبار

سینما و هنر

جهان