مجوز تردد بین شهری – نحوه صدور مجوز تردد بین شهری

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۱۰-۱۱
نحوه صدور مجوز تردد بین شهری

صدور مجازی مجوزها

مشاور فرماندار تهران و رئیس روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری در رابطه با صدور مجوز تردد بین شهری تهران گفت: درپی شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های اعلام شده توسط ستاد ملی مقابله باکرونا فرمانداری تهران به عنوان مرجع صدور مجوز‌های تردد بین شهری خودرو‌ها مشغول به خدمت بوده که دراین مدت خدمات بسیارخوبی نیزبه اقشار مختلف اعم ازمردم ودستگاه‌ها ارائه شده است.

‌ایمان قربانی در ادامه گفت: به دلیل بروز مشکلاتی مثل ازدحام جمعیت، تعداد زیاد درخواست ها و همچنین ضرورت رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی، با تصمیمات اتخاذ شده صدور مجوز‌های مذکور از روز شنبه سیزدهم دی ماه تا سه شنبه مورخ شانزدهم دی ماه متوقف خواهد شد.

نحوه صدور مجوز تردد بین شهری

صدور آنلاین مجوز 

مجوز تردد بین شهری

آقای قربانی اضافه کرد: از این تاریخ به بعد، ارائه این خدمات به صورت آنلاین خواهد یود. بنابراین برای صدور این مجوزها، مراجعه حضوری نداریم. آدرس سایت مذکور و نحوه درخواست و شرایط مجوز نیز متعاقبا به اطلاع عموم خواهد رسید.

پیش از این با هدف جلوگیری از تجمع جمعیتی و رعایت پروتکل های بهداشتی مقرر شده بود که فرمانداری های استان تهران نیز مجوز تردد بین شهری را صادر کنند. همچنین بازم به ذکر است که این مجوزها به صورت محدود و تنها برای یکبار برای افرادی که واجد شرایط هستند و ضرورت تردد دارند، صادر می شوند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 − 16 =


اخبار

سینما و هنر

جهان